Billennium członkiem „Enterprise Cloud Alliance” Microsoft

Billennium zacieśnia swoją współpracę partnerską z Microsoft, wspólnie dbając o dostarczanie najlepszych w branży rozwiązań „w chmurze”.

Dzięki dołączeniu do „Enterprise Cloud Alliance” Klienci Billennium mogą mieć pewność jeszcze większego bezpieczeństwa danych oraz dostępu do najnowszych technologii i produktów.

Dla Billennium oznacza to podwyższenie standardu usług, a poprzez dostęp do zasobów Microsoft, jeszcze lepszą obsługę Klientów. Dostęp do nowych narzędzi pozwala na łatwe przenoszenie do chmury lokalnych baz danych, co z kolei umożliwia Klientom bezpieczne korzystanie z globalnych centrów danych Microsoft.

„Enterprise Cloud Alliance” powstało w listopadzie 2007 roku, zrzeszając na początku 20 członków założycieli. Zrzeszenie powstało w celu promowania i wspierania partnerów świadczących usługi rozwiązań w chmurze poprzez zapewnienie specjalistycznej wiedzy oraz zasobów. Dziś ECA zrzesza ponad 150 różnych partnerów, tworząc społeczność pobudzającą innowacyjność.

„Cieszymy się, że dołączyliśmy do grona zaufanych partnerów Microsoft w zakresie technologii skupionych wokół Chmury i narzędzi dostępnych na platformie Windows Azure. Jestem przekonany, że ta współpraca przyczyni się do umocnienia naszej pozycji i przełoży na poszerzenie oferty, m.in. w zakresie produktów z rodziny Paperless oraz usług utrzymaniowych świadczonych przez nasze Centrum Managed Services w Lublinie” – mówi Grzegorz Rycaj, dyrektor działu R&D Billennium.

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium w Lublinie
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium India Private Limited
pokaż kontakt

Billennium Inc.
pokaż kontakt