Billennium dla Uniwersytetu INSEAD

Billennium LAB  współpracuje z Uniwersytetem INSEAD – jedną z największych prywatnych szkół zarządzania i biznesu na świecie, uznaną przez „Financial Time” za numer 1 wśród programów MBA.

W ramach współpracy z placówką, Billennium przejęło w utrzymanie i rozwinęło aplikację „Judgements Survey” służącą do wspierania procesów decyzyjnych. Aplikacja oparta została na platformie Azure z uwagi na wymóg szerokiej dostępności dla użytkowników z całego świata. Z aplikacji korzystają studenci MBA INSEAD oraz pracownicy największych instytucji finansowych i służb państwowych.

Dzięki wprowadzonym optymalizacjom dwukrotnie obniżony został miesięczny koszt infrastruktury wymaganej do obsługi portalu.

Główny zleceniodawca oraz odbiorcy aplikacji potwierdzili pozytywy odbiór wprowadzonych zmian: „The reports were very good. The organizers were thrilled with the reports. So, overall is very good, excellent in fact!” – mówi Prof. Anil Gaba, profesor Zarządzania Ryzykiem i profesor Nauk Decyzji na INSEAD.

Zespół Billennium odpowiada także za opracowanie aplikacji „Wisdom of Crowds”, obudowującej autorski algorytm Profesora Anila Gaby. Aplikacja służy do wspierania procesu decyzyjnego, w oparciu o posiadane oszacowania eksperckie – algorytm pozwala na wyznaczenie prawdopodobieństwa wystąpienia konkretnej wartości.

Uniwersytet INSEAD w obu projektach docenił profesjonalizm Billennium, entuzjastyczne podejście, proaktywne szukanie rozwiązań, łatwą komunikację, elastyczność oraz innowacyjność technologiczną.

 

INSEAD (fr. Institut européen d’administration des affaires) to jedna z największych prywatnych szkół zarządzania i biznesu na świecie, założona w 1957 roku. Posiada trzy kampusy: we Francji (Fontainebleau, Île-de-France), w Singapurze oraz w ZEA (Abu Dhabi). W rankingach Financial Times i The Wall Street Journal INSEAD regularnie plasuje się wśród kilkunastu najlepszych szkół biznesu na świecie, a także jako jedna z najwyżej notowanych szkół europejskich w zakresie programów Global MBA. W 2015 roku INSEAD pierwszy raz w historii wygrał ranking Financial Times.

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium w Lublinie
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium India Private Limited
pokaż kontakt

Billennium Inc.
pokaż kontakt