Billennium na konferencji BUILD Microsoft

8 czerwca 2016 miało miejsce bezprecedensowe wydarzenie w historii polskiej branży IT – po raz pierwszy w Polsce odbyła się konferencja Microsoft BUILD! Billennium jako jedyny Partner Microsoft miało okazję wziąć w niej udział.

Podczas BUILD Tour Warsaw zaprezentowane zostały najważniejsze nowości skierowane do ISV oraz programistów, ogłoszone w tym roku podczas corocznej globalnej konferencji BUILD w San Francisco, USA.

W centrum EXPO XXI w Warszawie pojawili się sami najlepsi z najlepszych: sesje BUILD Tour Warsaw poprowadzili Technologiczni Ewangeliści oraz główni inżynierowie z samej centrali Microsoft.

W gronie prelegentów znaleźli się: Thiago Almeida, specjalista Microsoft odpowiedzialny za implementację nowych rozwiązań technologicznych, skupiających się wokół chmury obliczeniowej;  David Rousset, Senior Program Manager w zespole Microsoft DX Corp TED team; Steve Teixeira, General Manager w dziale aplikacji partnerskich w grupie Microsoft Windows and Devices oraz Andrew Wigley, Senior Developer Evangelist w Microsoft, którego głównym obszarem zainteresowań jest system Windows oraz Universal Mobile Platform w kontekście projektowania nowych aplikacji.

Wśród tematów poruszanych podczas pierwszej polskiej edycji BUILD znalazły się zaś m.in: nowości w systemie Windows 10 oraz Universal Windows Platform; wykorzystanie pojedynczej bazy kodu i Adaptive UX do tworzenia aplikacji na komputery osobiste, urządzenia mobilne, konsole Xbox, HoloLens, łącząc je z Internetem Rzeczy; obalanie popularnych mitów o aplikacjach webowych; wykorzystanie usług chmurowych Xamarin i Microsoft do tworzenia aplikacji cross-platformowych oraz wiele innych intersujących wątków.

Udział w tak wyjątkowym, historycznym wręcz wydarzeniu, był dla Billennium prawdziwą nobilitacją oraz możliwością spotkania się z topowymi programistami na świecie oraz poznania najbliższych planów Microsoft. Dziękujemy za wszystkie spotkania i inspirujące rozmowy podczas konferencji – do zobaczenia już niebawem na kolejnych wydarzeniach !

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium w Lublinie
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium India Private Limited
pokaż kontakt

Billennium Inc.
pokaż kontakt