Billennium LAB dla Vintom

Vintom jest polską spółką zajmującą się produkcją spersonalizowanych filmów video oraz automatyzacją procesów sprzedaży i działań marketingowych. Dzięki wykorzystaniu technologii personalizacji video, komunikacja z Klientem odbywa się w indywidualny i najbardziej angażujący sposób.

Billennium zostało zarekomendowane Klientowi jako Złoty Partner Microsoft doświadczony w projektach opartych o chmurę Microsoft Azure.

„Rozpoczynając pracę nad migracją rozwiązania firmy Vintom zależało nam bardzo na czasie dlatego też potrzebowaliśmy zaufanego i doświadczonego partnera, który efektywnie przystosuje system do pracy w chmurze Microsoft Azure. Po raz kolejny Billennium stanęło na wysokości zadania” – mówi Jan Kleczkowski, Partner Business Evangelism Lead, Microsoft.

Udział naszych ekspertów polegał na doradztwie oraz implementacji części rozwiązania: migracji części systemu z modelu IaaS do PaaS oraz instrumentacji środowiska w celu uzyskania większej efektywności.

„Firma Billennium jest prawdziwym ekspertem w dziedzinie rozwiązań chmurowych dlatego zdecydowaliśmy się skorzystać z jej doświadczenia” – mówi Grzegorz Kalisz, członek zarządu Vintom. „Nasze rozwiązanie jest innowacyjne dlatego szukaliśmy równie innowacyjnego partnera” – dodaje.

Ze strony Billennium za to wyzwanie odpowiadała specjalna komórka: Billennium LAB. Po stronie Billennium w projekt zaangażowani byli Tomasz Telepko, Senior LAB Developer oraz Kamil Wysocki, Cloud Solutions Architect.

„Dzięki wprowadzonym zmianom rozwiązanie w większym stopniu wykorzystuje możliwości chmury. Vintom może dostarczać wyprodukowane materiały znacznie szybciej, przy jednocześnie zwiększonej efektywności kosztowej” – mówi Tomasz Telepko z Billennium.

 

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium w Lublinie
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium India Private Limited
pokaż kontakt

Billennium Inc.
pokaż kontakt