Billennium Partnerem TEDxWarsaw!

1 marca 2016 roku w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN odbyła się kolejna edycja TEDx Warsaw. Billennium w myśl idei aktywnego dzielenia się wiedzą już po raz czwarty zostało partnerem technologicznym tego wydarzenia.

TEDx Warsaw 2016 to ponad 500 uczestników i 20 inspirujących mówców w jednym miejscu: w wyjątkowych przestrzeniach Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Tegoroczne spotkanie odbyło się pod hasłem „In a Heartbeat” i koncentrowało się na rzeczach, które mogą zmieniać się w mgnieniu oka, w czasie jednego uderzenia serca. Uczestnicy TEDx jak zwykle mogli spodziewać się nieoczekiwanego i odkryć potęgę spontaniczności i inspiracji.

Billennium jako partner technologiczny TEDxWarsaw 2016 objęło swym patronatem rejestrację na konferencję, zakładającą wykorzystanie minimalnej ilości papieru, użytego tylko do produkcji identyfikatorów. Zgodnie z ideą Paperless wszystkie pozostałe materiały konferencyjne takie jak: agenda, lista prelegentów, opis warsztatów, mapa obiektu dostępne były w specjalnie na tę okazję przygotowanej aplikacji mobilnej. Billennium patronowało i wspierało cały ten proces technologicznie.

Więcej na: http://tedxwarsaw.com/event/tedxwarsaw-2016

Wejściówki na TEDx Warsaw nie były dostępne na rynku i można ją było zdobyć tylko pozytywnie przechodząc wymagającą procedurę rejestracji.

8 500 $ (tak: osiem i pół tysiąca dolarów!) kosztowały bilety na oryginalnego TEDa, który  odbył się w lutym tego roku w Vancouver. Wyprzedały się na pniu. Tak cenne jest to doświadczenie!

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium w Lublinie
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium India Private Limited
pokaż kontakt

Billennium Inc.
pokaż kontakt