Billennium przejęło spółkę COMWISE

22 grudnia 2017 roku do grona spółek zależnych Billennium dołączyła firma COMWISE.

COMWISE to dostawca usług komunikacji wideo w chmurze oraz integrator systemów do komunikacji wizualnej i portali wideo do e-Learningu. Firma dostarcza innowacyjne rozwiązania komunikacji wideo i usługi dopasowane do procesów biznesowych oraz zintegrowane z aplikacjami Klientów. Wśród Klientów COMWISE są między innymi: Alior Bank, Centrum Onkologii w Warszawie, Netia, Raiffeisen Bank, Provident, Warta, Work Service czy Centralny Ośrodek Informatyki.

Zakup spółki COMWISE wiąże się z obraną przez Billennium strategią dywersyfikacji portfela i źródła Klientów, a także świadczonych usług.

„W obliczu cyfrowej transformacji pragniemy wykorzystać nowe technologie do tworzenia usług, które wniosą nową wartość i jakość dla naszych Klientów. Produkty oparte o wideo dają wiele możliwości do usprawnienia komunikacji zarówno wewnątrz firmy, jak i w procesie obsługi Klienta. Wierzymy, że nasza zdywersyfikowana oferta i eksperckie usługi w tym zakresie pozwolą naszym Klientom być innowatorami w swoich branżach.” – mówi Piotr Aftewicz, Członek zarządu Billennium do spraw produktów.

Wiedza, doświadczenie i posiadane przez COMWISE technologie pozwolą rozbudować ofertę Billennium o:

– usługi związane z opcją wideo wbudowanego w procesy Klientów;

– wideo-weryfikację tożsamości w procesie podpisywania dokumentu;

– wideo jako alternatywną formę podpisywania dokumentów;

– rozwiązania tzw. wirtualnych oddziałów oraz zdalnej obsługi konsumentów.

 

„Dzięki globalnej skali działania i kompetencjom w budowaniu oprogramowania Billennium oraz eksperckiej wiedzy COMWISE, będziemy w stanie tworzyć nowe usługi i produkty typu „customer engagement” i oferować je Klientom na całym świecie.” – dodaje Przemysław Wyszyński, Prezes Zarządu COMWISE.

Wierzymy, że już w najbliższym czasie Klienci zarówno Billennium, jak i COMWISE odczują realne korzyści z połączenia sił i zasobów obu spółek.

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium w Lublinie
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium India Private Limited
pokaż kontakt

Billennium Inc.
pokaż kontakt