Billennium świątecznie

W tym roku z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia odwiedziliśmy Dom Dziecka nr 9 w Warszawie.

Z tej okazji nasz zespół w imieniu całego Billennium postanowił przenieść świąteczną atmosferę i ogrom prezentów do Domu im. Lidii i Adama Ciołkoszów*.

Już na wejściu powitały nas promieniste uśmiechy dzieci i ich niesamowita aura. Wprawdzie nie było z nami Mikołaja, ale razem z mistrzynią origami przygotowywaliśmy wspólnie świąteczne ozdoby, dekorowaliśmy pierniki oraz wszyscy razem ubieraliśmy choinkę. Nie zabrakło wspaniałych prezentów oraz paczek dla ośrodka, w których znalazły się m.in. sprzęt AGD, naczynia kuchenne, ciepłe koce, kosmetyki, przybory plastyczne, bilety do kina oraz zdrowe słodkości dla maluchów. Zwieńczeniem naszego pobytu były wzajemne życzenia oraz wspólne śpiewy i gry. Wierzymy, że niesienie radości tym najbardziej potrzebującym w tym wyjątkowym czasie stanie się naszą tradycją, która z roku na rok będzie trwale rozwijana.

W duchu świąt Bożonarodzeniowych składamy wszystkim małym i dużym serdeczne życzenia radości, bliskości oraz podążania za odruchem serca, a w Nowym Roku wielu inspiracji i sukcesów.

Wszystkich chętnych relacją z wydarzenia odsyłam do naszej galerii.

* Dom Dziecka nr 9 to placówka będąca Domem dla 1146 wspaniałych wychowanków, którzy tutaj dorastali i usamodzielniali się. Początkowo Dom dawał schronienie ponad setce dzieci. W chwili obecnej wychowują się w nim dzieci i młodzież w wieku od 5 do 19 lat. Ośrodek Dziecka otacza opieką także małoletnich cudzoziemców, dostarczając wszystkim swoim wychowankom miłość, należytą troskę i ogromne wsparcie.

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium w Lublinie
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium India Private Limited
pokaż kontakt

Billennium Inc.
pokaż kontakt