Billennium na TEDx Warsaw!

Czym jest TEDx? Wielkim świętem pomysłów, które warto rozprzestrzeniać. To coroczna multidyscyplinarna konferencja, na której czołowi przedstawiciele technologii, rozrywki i designu zarażają swoimi ideami słuchaczy.

Dlaczego warto pojawić się na TEDx? By wspólnie celebrować kreatywność i szukać innej perspektywy. Wielu liderów nie zdaje sobie sprawy z tego, jak szybko może nadejść zagrożenie, a ich rynek zostać zjedzony przez przedsiębiorstwa stosujące inne perspektywy. Warto oderwać się na ten jeden dzień od swojego biurka i spojrzeć na świat innymi oczami.

TEDx Warsaw 2017 to ponad 700 uczestników i 20 mówców, którzy opowiedzieli nam jak odpowiedzieć na piętrzące się przed naszą cywilizacją wyzwania.

Na TEDx zaprosiliśmy naszych Klientów by wspólnie z nami czerpali inspiracje.

Wszystkim uczestnikom konferencji przedstawiliśmy Bilo – naszą aplikację do płacenia rachunków. Zaprosiliśmy ich na warsztaty: „Pokonaj chaos, czyli jak uprościć życie dzięki technologii”, na których wspólnie z Natalią z bloga Jestem Geekiem opowiadaliśmy o tym jak uprościć sobie życie.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, zrobili sobie zdjęcie w fotobudce i wzięli udział w warsztatach!

Jeśli również jesteście zainteresowani tym jak nowe technologie mogą pomóc uprościć sobie życie, zapraszamy na zapisy po eBooka, który przygotowaliśmy: http://bilo.co/tedx/ 

 

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium w Lublinie
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium India Private Limited
pokaż kontakt

Billennium Inc.
pokaż kontakt