Billennium wspiera kulturę

Billennium objęło patronatem technologicznym już trzeci stołeczny teatr – po Polonii i OCH, wspierać będzie mieszczący się w Pałacu Kultury i Nauki, Teatr STUDIO.

Współpraca obejmuje prowadzenie przez naszych specjalistów usługi Service Desku Teatru i wpisuje się w wizję wspierania ludzi w codziennym życiu i pracy innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi.

„Działania pro-bono, które Billennium prowadzi na rzecz Teatru Studio, a wcześniej m.in. dla Muzeum Powstania Warszawskiego, przynoszą nam satysfakcję z wcielania naszych produktów oraz umiejętności w życie. Cieszymy się, że tym razem możemy pomóc i przyczynić się do sprawnego funkcjonowania tak nobliwej i ważnej instytucji jaką jest Teatr STUDIO. Mam też nadzieję, że tego typu współpracą udowodniamy, że nowe technologie obecne są w każdym aspekcie naszego życia i nie należy się ich obawiać, a raczej coraz śmielej z nich korzystać.” – mówi Bartosz Łopiński, prezes Billennium.

„Cieszymy się, że Billenium zostało naszym  partnerem technologicznym  i że wspiera nas tak innowacyjna, a przy tym polska firma. Teatr to ostoja tradycji, ale także miejsce kulturotwórcze, kreatywne, nowatorskie. Nie powinno pozostawać w tyle za zmieniającą się rzeczywistością. Chcemy być częścią otaczającego nas świata, funkcjonować i komunikować się we współczesny sposób. Billennium pomoże nam dotrzymać kroku naszym nowoczesnym odbiorcom” – mówi Roman Osadnik z Teatru Studio.

Współpraca między Billennium a Teatrem obowiązuje od października 2015 roku.

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium w Lublinie
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium India Private Limited
pokaż kontakt

Billennium Inc.
pokaż kontakt