O DevOps na Śniadaniu IT w Billennium

W 2018 roku kontynuujemy cykl spotkań eksperckich „Śniadanie IT” skierowanych do naszych Klientów. Jako pierwszy wzięliśmy na tapetę temat: „DevOps czyli jak efektywnie wdrażać produkty w życie.”

„It’s not about getting software into production. It’s about getting ideas into production” powiedział kiedyś Craig Miller z Microsoft. Postanowiliśmy więc zaprosić do dyskusji o tym jak wykorzystywać potencjał metody DevOps w projektach i usługach IT.

Śniadanie otworzył Grzegorz Rycaj, dyrektor Billennium LAB wprowadzając uczestników w świat DevOps oraz prezentując wspólnie z Julianem Lubańskim z Microsoft korzyści i tok procesowy omawianego zagadnienia.

Szerzej o strategii DevOps na przykładzie Billennium LAB opowiedział nasz Cloud Solution Manager Marek Kapeliński.

Tuż po przerwie rozpoczął się panel dyskusyjny zatytułowany „Praktycy dla praktyków”, w którym przedstawiciele globalnej korporacji, startupu oraz aplikacji mobilnej dzielili się doświadczeniami z transformacji DevOps. Całości przyświecała sesja pytań i odpowiedzi.

Partnerem wydarzenia był Microsoft.

Wszystkim obecnym serdecznie dziękujemy za przybycie i już teraz zapraszamy na kolejne Śniadanie IT, którego szczegóły ogłosimy niebawem.

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium w Lublinie
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium India Private Limited
pokaż kontakt

Billennium Inc.
pokaż kontakt