Managed Services w Billennium

O tematyce Managed Services w ramach kolejnej edycji Śniadania IT.

Managed Services to proaktywne podejście do zarządzania usługami w organizacji. Temat cieszący się ogromnym zainteresowaniem w biznesie, został bohaterem spotkania, które odbyło się 9 listopada w naszym warszawskim biurze.

Cykl prelekcji otworzył Paweł Olejniczak – Dyrektor Działu Handlowego Billennium, witając gości i wprowadzając ich w tematykę Managed Services. O konkretnych działaniach i wynikających z nich wartościach opowiedział Marek Drob – nasz Dyrektor Service Delivery, przedstawiając MS jako aktualny kierunek rozwoju nowoczesnych organizacji o wielkim znaczeniu dla biznesu. Marek wspomniał w swoim wystąpieniu m.in. o kontroli budżetu, ewolucji body leasingu czy zwiększeniu elastyczności zarządzania.

Mówiąc o Managed Services nie mogło zabraknąć zagadnień z obszaru outsourcingu i jego przyszłości. Na ten temat wypowiedział się ekspert Microsoftu, Maciej Sobianek prezentując outsourcing jako metodę osiągnięcia przewagi konkurencyjnej wobec innych przedsiębiorstw.

O praktycznym zastosowaniu i realnym wdrożeniu całości na przykładzie swojego doświadczenia opowiedział Krzysztof Borcz, Szef działu IT CRM Cyfrowego Polsat i Polkomtela.  W ramach panelu Q&A, każdy z uczestników mógł aktywnie włączyć się w dyskusję i uzyskać odpowiedz na nurtujące go pytania z zakresu Managed Services.

Cieszy nas duże zainteresowanie i liczne uczestnictwo w wydarzeniu. Wszystkim obecnym dziękujemy za  udział i już teraz zapraszamy do naszego grudniowego Śniadania IT poświęconego tematyce Data Managment.

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium w Lublinie
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium India Private Limited
pokaż kontakt

Billennium Inc.
pokaż kontakt