Microsoft Inspire 2017

Microsoft Inspire to międzynarodowa i najbardziej elitarna konferencja biznesowa dedykowana dla partnerów giganta z Redmond. Inspiruje do tworzenia innowacyjnych rozwiązań, wymiany doświadczeń oraz wzajemnej współpracy. Tegoroczna edycja odbyła się w stolicy Stanów Zjednoczonych, zbierając blisko 20 000 uczestników z całego świata podczas 4 dni sesji, spotkań i warsztatów. Billennium reprezentowali Bartosz Łopiński – Prezes oraz Grzegorz Rycaj – Członek zarządu i Dyrektor Billennium LAB.

Oprócz celów czysto networkingowych, konferencja prezentowała nowy model podejścia Microsoft do współpracy z Partnerami. Zmiany organizacyjne, szeroko obejmujące struktury Microsoft, przewidują wielopłaszczyznowe wsparcie dla firm Partnerskich takich jak Billennium.

Microsoft po raz kolejny podkreślił, że w swojej strategii biznesowej stawia głównie na wykorzystywanie technologii Azure. Microsoft Azure Stack to oprogramowanie, dzięki któremu każdy użytkownik Chmury otrzyma szanse zbudowania własnej spersonalizowanej platformy obliczeniowej i jej praktycznym zastosowaniu w wiodących branżach.

Nie zabrakło prezentacji nowego pakietu usług Microsoft 365 – wspierającego aktywny rozwój przedsiębiorstw dzięki synergii najwyższych standardów bezpieczeństwa z możliwościami pracy zdalnej. Najnowszy produkt pojawi się w 2 wersjach pakietowych. Enterprise dedykowany dużym organizacjom i Business przeznaczony dla małych i średnich firm.

Na zakończenie ogłoszono, że przyszłoroczna konferencja Microsoft Inspire odbędzie się w Las Vegas. Nie może nas na niej zabraknąć!

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium w Lublinie
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium India Private Limited
pokaż kontakt

Billennium Inc.
pokaż kontakt