Mobile Solutions Center

W Mobile Solutions Center zrealizujemy Twój projekt mobilny od A do Z!

Planujesz uruchomienie aplikacji, chcesz oddać w utrzymanie gotowy produkt albo potrzebujesz się podszkolić z wiedzy o mobilnych technologiach? Zgłoś się do nas, a kompleksowo zajmiemy się Twoim projektem.

Czym jest MSC?

Mobile Solutions Center zajmuje się projektowaniem (UX/UI i Design), analizą biznesową, realizacją, testami i utrzymaniem projektów mobilnych. Świadczymy także usługę utrzymania gotowych aplikacji mobilnych oraz migracji istniejących rozwiązań do nowoczesnych technologii cross-platformowych i chmurowych.

Prowadzimy szkolenia i doradztwo projektowe w zakresie technologii takich jak Xamarin i Azure.

Kim jesteśmy?

W MSC pracują certyfikowani programiści technologii Microsoft (Azure, Xamarin oraz Web), w tym Architekt mobilny z wieloletnim doświadczeniem, Certyfikowani eksperci Azure, Testerzy – specjaliści jakości rozwiązań oraz Prelegenci i działacze społeczności programistycznych. Czyli prawdziwi Fanatycy technologii i Bojownicy Microsoftu !

Co zrobiliśmy?

Na swoim koncie mamy kompletne produkty mobilne: od rozwiązań platformowych po cross-platformowe (w szczególności Xamarin); nowoczesny, skalowalny oraz bezpieczny back-end hostowany w chmurze Azure lub on premises, a także aplikację do opłacania rachunków Bilo i aplikację dla inPost.

Prowadzimy Śląską Grupę Microsoft, specjalistyczne szkolenia oraz warsztaty z Xamarin i Azure.

Możemy Ci pomóc? Pisz na: msc@billennium.pl

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium w Lublinie
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium India Private Limited
pokaż kontakt

Billennium Inc.
pokaż kontakt