Nasi specjaliści docenieni!

Lubelska branża IT wyróżniła Marka Droba w plebiscycie Top Menedżer 2017 oraz Ilonę Kasiak w konkursie Women Techmakers Lublin 2017.

 

„Kurier Lubelski” zorganizował kolejną edycje plebiscytu Top Managera 2017, podczas którego wybrano najlepszych menedżerów w regionie. Kapituła najstarszego lubelskiego dziennika doceniła Marka Droba, naszego Service Delivery Dyrektora tytułem Top Menedżer IT za „Innowacyjne podejście do prowadzenia biznesu w branży informatycznej”. Uroczysta gala miała miejsce podczas odbywającego się w Lublinie Europejskiego Tygodnia Innowacji. Jak podkreśla Przemysław Czarnek, wojewoda lubelski – „To co wyróżnia wszystkich nagrodzonych to cząstka, którą nazywamy talentem. Ale nie byłoby tego sukcesu, gdyby nie ogromna praca”. Więcej o samym plebiscycie można przeczytać TUTAJ.

 

Women Techmakers Lublin 2017 to nagroda przyznawana za „istotny wpływ kobiet w rozwój lubelskiej branży IT”, którą otrzymała Ilona Kasiak, Liderka Zespołu rekrutacji w naszym oddziale w Lublinie. Wybór zwyciężczyń, podobnie jak etap nominacji, odbył się poprzez zewnętrzne zgłoszenia ukazujące realny wkład Pań w kształtowanie lokalnego rynku informatycznego.

Polecamy wywiad z Iloną, który ukazał się przy okazji przyznania jej nagrody.

 

Gratulujemy i cieszymy się, że mamy w naszym Zespole takich specjalistów!

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium w Lublinie
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium India Private Limited
pokaż kontakt

Billennium Inc.
pokaż kontakt