Billennium

Outsourcing usług IT

Specjaliści IT, zespoły projektowe, opieka nad wybranymi obszarami działalności. Wybierz usługę dla siebie i rozwijaj firmę.

Proponujemy elastyczne modele współpracy outsourcingowej, które można łączyć i konfigurować tak by odpowiadały konkretnym zapotrzebowaniom.

Nasze usługi realizujemy w oparciu o model SLA (Service Level Agreement), zarówno on-site jak i off-site.

 • USŁUGI
  ZARZĄDZANE

 • ZESPOŁY IT

 • SPECJALIŚCI IT

Billennium Services

Chcesz wyodrębnić z Firmy funkcjonowanie wybranego obszaru: usługi, serwisu bądź aplikacji i zoptymalizować swój rozwój? Oddaj to w ręce specjalistów. Przejmiemy wybrane obszary w zarządzanie byś Ty mógł się rozwijać. Managed Services są obecnie najbardziej rozwijającym się obszarem w usługach outsourcingu IT. Podążaj tam gdzie świat!

 • Ścisła współpraca z Klientem pozwala nam na bieżąco przewidywać przyszłe potrzeby i natychmiast na nie reagować. Jesteś zawsze o krok do przodu, a Twój biznes się rozwija.
 • Jakość usługi jest ciągle monitorowana poprzez pilnowanie jej zakresu/scope, przeprowadzanie wyznaczonych wspólnie z Klientem KPI, a także ankiety i raporty z realizacji SLA.
 • 50% naszego zespołu dedykowanego managed services szkolona jest z ITIL – najlepszych praktyk zarządzania usługami IT.
24/7/365

działamy non stop w 3 strefach czasowych

Billennium
Billennium

Billennium Team

Potrzebujesz wielu kompetencji na raz i zgranego zespołu? Dostarczymy grupę specjalistów o wymaganych umiejętnościach, która płynnie wpasuje się w Twoją firmę. W efekcie firma zwiększy wydajność, a jej pracownicy będą mogli skupić się na swej głównej działalności.

 • Powołując dedykowany zespół bierzemy odpowiedzialność za jakość oraz terminowość wykonania ustalonego zakresu prac.
 • Wielkość zespołu elastycznie dostosowujemy do Twoich potrzeb dbając o wymianę wiedzy i rozwijanie określonych kompetencji.
 • Team Leader przypisany do każdego zespołu gwarantuje stały kontakt, odpowiada za pracę zespołu oraz gwarantuje ciągłość pracy.
Billennium
1 238

średnio tyle ticketów miesięcznie obsługuje nasz zespół SharePoint

Billennium

Billennium People

Body leasing – wynajem specjalistów IT. Chcesz rozwijać Firmę, ale brakuje Ci zasobów ludzkich? Nie chcesz ponosić kosztów zatrudnienia nowych pracowników? Zrobimy to za Ciebie. Dostarczymy wyspecjalizowanych profesjonalistów ściśle odpowiadających Twoim potrzebom.

 • Kompetencje, na które masz gwarancje. Nasi konsultanci są dobierani pod kątem potrzeb danego projektu, oraz charakteru firmy. Dzięki sprawdzonemu systemowi rekrutacji mamy pewność co do ich umiejętności.
 • Jasno określona ścieżka rozwoju, plan szkoleń zawodowych sprawiają, oraz kontrola jakości usług, że nasi konsultanci rozwijają się razem z Twoją firmą.
 • Pracujemy we wszystkich technologiach i językach programowania. Przede wszystkim: .NET, Java, Javascript, Python, PHP, C++, Sharepoint, BI, Big Data, SQA, Salesforce.
Billennium
17 000

nasza baza kandydatów gwarantuje elastyczność i szybkość reakcji na potrzeby Klientów

12

rekruterów gotowych znaleźć specjalistów odpowiadających Twoim potrzebom

Billennium

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium w Lublinie
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium India Private Limited
pokaż kontakt

Billennium Inc.
pokaż kontakt