Polish – Swiss Innovation Day 2017

Polish-Swiss Innovation Day to organizowana przez Ambasadę Szwajcarii w Warszawie oraz Swisschamber Poland konferencja poświęcona współpracy polsko – szwajcarskiej.

Tegorocznym tematem przewodnim było: Jak stworzyć skuteczny ekosystem cyfrowy? Celem tegorocznej edycji było zwrócenie uwagi na znaczenie nieustannie postępującej cyfryzacji oraz omówienie najlepszych sposobów rozwijania skutecznego cyfrowego ekosystemu, który w przyszłości pozwoli na osiąganie przewagi konkurencyjnej.

Polish-Swiss Innovation Day stanowi forum dialogu w obszarze innowacji dla polskich, szwajcarskich, i nie tylko, ekspertów, przedstawicieli rządu, naukowców, przedsiębiorców oraz startupów.

Zarówno Szwajcaria, jak i Polska, podejmują działania na rzecz stworzenia cyfrowego ekosystemu, odkrywania jego możliwości oraz wskazywania związanych z nim zagrożeń. Dlatego tak ważne jest, aby móc porównać obydwa modele i wymienić się doświadczeniami. Cyfrowa transformacja jest także strategicznym wyzwaniem dla przedsiębiorstw.

Billennium od lat stara się zwiększyć proces cyfryzacji naszego kraju. Odpapierzanie świata to nasza misja, którą realizujemy wspólnie z naszymi produktami Paperless i Bilo.

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium w Lublinie
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium India Private Limited
pokaż kontakt

Billennium Inc.
pokaż kontakt