Nasze Śniadania IT w 2017 roku

Od czerwca do grudnia 2017 zorganizowaliśmy 6 eksperckich Śniadań IT. Razem z naszymi gośćmi i zaproszonymi prelegentami rozmawialiśmy o Data Management, Managed Services, Jednolitym Pliku Kontrolnym, elektronicznym obiegu dokumentów, Chmurze oraz o technologiach mobilnych, a dokładnie Xamarinie.

Cykl śniadaniowy otworzyliśmy czerwcową konferencją poświęconą technologii Xamarin. W Stanach Zjednoczonych jest to obecnie wiodąca technologia, na bazie której powstają aplikacje mobilne. W formie prelekcji przedstawiliśmy budowę Xamarina na trzech platformach (UWP, Android, iOS) z wykorzystaniem zaledwie jednego kodu, prezentując przy tym zalety i korzyściach użytkowania Cross-platform.

Tematem kolejnego Śniadania została platforma chmury Microsoft Azure. Eksperci Billennium LAB wspólnie ze architektami MS zaprezentowali działanie Chmury na przykładzie branży retail. Wskazując korzyści wynikające z budowy platformy integracyjnej, które przekładają się na szybszą i tańszą wymianę danych wśród dużych przedsiębiorstw oraz projektów start–upowych.

28 września wspólnie z Polsko-Szwajcarską Izba Gospodarczą zorganizowaliśmy Forum CFO o tematyce Jednolitego Pliku Kontrolnego. Przedstawiliśmy jego wykorzystanie w toku kontroli sprawdzających, najnowsze zmiany, plany na przyszłość oraz praktyczno–techniczne aspekty dotyczące raportowania.

Po zmianach w JPK przyszedł czas na Seminarium z zakresu Elektronicznego Podpisu w Opiece Zdrowotnej. Prelegentom wydarzenia przyszło zmierzyć się z cyfrową transformacją w służbie zdrowia, przyszłością elektronicznego obiegu dokumentów, jej normami prawnymi oraz ideą koncepcji Paperless.

O proaktywnym podejściu do zarządzania usługami w organizacji, konkurencyjności outsourcing i jego przyszłości oraz realnymi wdrożeniami na przykładzie Cyfrowego Polsatu, dyskutowaliśmy w ramach listopadowej edycji Managed Services.

Tematem ostatniego Śniadania IT w 2017 roku został Data Management. Przedmiotem spotkanka było zarządzanie danymi, a konkretniej mówiąc zagadnienia z obszaru Big Data, Data Science oraz zaawansowanej analityki.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za żywe dyskusje i już teraz zapraszamy do udziału w tegorocznych Śniadaniach IT!

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium w Lublinie
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium India Private Limited
pokaż kontakt

Billennium Inc.
pokaż kontakt