Śniadanie IT. Azure – power to control!

29 sierpnia w naszej warszawskiej siedzibie odbyło się Śniadanie branżowe dedykowane technologii Azure, sygnowane hasłem – power to control!

W Śniadaniu uczestniczyli nasi Klienci, Partnerzy oraz właściciele start-upów. Nie zabrakło przedstawicieli środowisk akademickich i twórców nowoczesnych rozwiązań.

Tematem spotkania było wykorzystanie technologii Azure. Dziś nikt z branży IT nie wyobraża sobie pracy bez Chmury. To teraźniejszość definiująca najbliższą przyszłość, która przenosi technologię na wyższy poziom.

Prelekcję eventu rozpoczął Grzegorz Rycaj – Członek zarządu i Dyrektor Billennium LAB* wprowadzając gości do świata platformy Azure. Dalszą część prezentacji poprowadzili Architekci Cloud Solution. Michał Furmankiewicz z firmy Microsoft przedstawił działania Chmury w branży retail na przykładzie polskich i europejskich wdrożeń. Natomiast Kamil Wysocki z Billennium LAB opowiedział o budowie platformy integracyjnej pozwalającej na szybszą i tańszą wymianę danych z wykorzystaniem możliwości Chmury.

Serię wystąpień zakończył Dominik Przywara z zespołu Mobile Solutions Center Billennium definiujący Azure jako ważny element start-upów, na przykładzie aplikacji Bilo.

Wymiana doświadczeń, obserwacji i poglądów odbyła się z wykorzystaniem rozwiązań wdrażanych w markach tj. Heineken, Real Madryt, Millennium Bank czy Ministerstwo Finansów.

Zainteresowanie wydarzeniem przerosło nasze oczekiwania. Dziękujemy wszystkim obecnym za udział i już teraz gorąco zapraszamy na Śniadanie Paperless w Warszawie 4 października, podczas którego zaprezentujemy najnowsze rozwiązania IT wykorzystywane w Opiece Zdrowotnej. Więcej pod LINKIEM.

 

*Billennium LAB to niezależny zespół ekspertów, którego celem jest stałe poszukiwanie i budowanie nowych rozwiązań. Badamy koncepcje technologiczne pod kątem biznesowych korzyści oraz możliwości przełożenia ich na nowe produkty. Mamy na swoim koncie projekty realizowane dla Ministerstwa Finansów i Uniwersytetu INSEAD oraz firmy Vintom. W ramach naszych prac badawczych opracowywaliśmy m.in. Microsoft Bot Framework czy okulary Hololens. Prowadzimy szkolenia z zakresu różnych technologii, np. Azure czy Xamarin.

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium w Lublinie
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium India Private Limited
pokaż kontakt

Billennium Inc.
pokaż kontakt