Śniadanie IT. Xamarin. One to rule them all !

22 czerwca w warszawskim biurze Billennium odbyło się pierwsze Śniadanie IT organizowane przez naszą firmę. Tematem śniadania był Xamarin: One to rule them all !

Xamarin nabiera coraz większego rozpędu i pojawia się coraz więcej projektów biznesowych związanych z tą technologią. W USA jest to w te chwili główna technologia, na której buduje się aplikacje mobilne.

W naszym śniadaniu udział wzięli Klienci Billennium, przedstawiciele start-upów, środowiska akademickiego oraz studenci.

Gości przywitał Bartosz Łopiński – Prezes Billennium. Merytoryczną część spotkania rozpoczął Grzegorz Rycaj – Członek zarządu i Dyrektor Billennium LAB, a wprowadzenie do Xamarina poprowadził Kamil Stachowicz z firmy Microsoft.

Następnie uczestnicy wysłuchali dwóch prelekcji członków Mobile Solutions Center* Billennium. Dominik Przywara opowiedział o tym jak zbudować projekt od razu na trzy platformy (UWP, Android, iOS) pisząc tylko jeden kod i przeprowadził na żywo prezentację takiego kodu. Natomiast Tomasz Kot przybliżył zalety podejścia Cross-platform z wykorzystaniem Xamarina w projektach mobilnych. Opowiedział także o obszarach, w których występują największe oszczędności oraz scenariuszach kiedy w technologii Xamarin uzyskuje się największe korzyści.

Goście z zainteresowaniem reagowali na poruszane tematy co wywołało żywą i długą dyskusję. Po części merytorycznej, nadszedł czas na pytania i rozmowy w kuluarach przy kawie i poczęstunku.

Dziękujemy wszystkim za udział w naszym Śniadaniu!

 

* Mobile Solutions Center zajmuje się projektowaniem (UX/UI i Design), analizą biznesową, realizacją, testami i utrzymaniem projektów mobilnych. Świadczymy także usługę utrzymania gotowych aplikacji mobilnych oraz migracji istniejących rozwiązań do nowoczesnych technologii cross-platformowych i chmurowych. Prowadzimy szkolenia i doradztwo projektowe w zakresie technologii takich jak Xamarin i Azure. Więcej pod LINKIEM.

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium w Lublinie
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium India Private Limited
pokaż kontakt

Billennium Inc.
pokaż kontakt