Wejdź do świata Salesforce dzięki Billennium Box

Nawet w 5 dni wdrożymy u Ciebie 10x tańsze rozwiązanie Salesforce, uwalniając pełny potencjał technologiczny tej platformy w Twojej firmie!

 • Prowadzisz małą lub średnią firmę i chcesz zwiększyć skuteczność swoich działań sprzedażowych?
 • Szukasz narzędzia, które pozwoli Twoim kampaniom marketingowym docierać do szerokiego grona potencjalnych klientów i generować najwyższej jakości leady?
 • A może potrzebujesz wszystkich informacji o swoich klientach
  w jednym miejscu, co maksymalnie podniesie komfort i wydajność pracy Twojego zespołu?

Mamy rozwiązanie idealne dla Ciebie! To Billennium Box - narzędzie, które da Ci dostęp do kluczowych funkcjonalności najlepszego systemu klasy CRM na świecie, jakim jest Salesforce.

Brzmi dobrze? Czytaj dalej, bo to nie wszystko!

Dowiedz się, co jest siłą Billennium Box:

Zwiększona sprzedaż, zachwyceni klienci i wydajny zespół - sprawdź Billennium Box już teraz!

Dlaczego warto wybrać Billennium Box?

Odpowiedź jest prosta! Możliwości, jakie oferuje platforma Salesforce klientom na całym świecie, sprawiają, że jest to obecnie system klasy CRM numer 1 na rynku.

Znamy to rozwiązanie od podszewki i wiemy, że firmy dysponujące mniejszym budżetem, również mogą osiągać dzięki niemu wielkie sukcesy. Stworzyliśmy więc pudełkowe narzędzie, które łączy w sobie kompleksowe wsparcie działań sprzedażowych i marketingowych
z obsługą klienta na najwyższym poziomie. A to wszystko w atrakcyjnej cenie!

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej, prawda? Poznaj konkretne funkcje!

Zwiększ efektywność swoich działań sprzedażowych
Wyznaczaj i śledź swoje cele sprzedażowe, predefiniuj procesy, automatyzuj wysyłkę komunikacji i korzystaj ze wsparcia sztucznej inteligencji w ocenie wartości leadów.
Wejdź na wyższy poziom obsługi klienta
Korzystaj z funkcjonalnego modułu do obsługi zgłoszeń, bez problemów prowadź procesy posprzedażowe oraz ciesz się możliwościami, jakie daje baza wiedzy wspierana przez sztuczną inteligencję.
Skutecznie zarządzaj danymi
Eliminuj powtarzające się rekordy dzięki wysokiej jakości bazie danych oraz twórz elastyczne procesy akceptacji i polityki cenowej.
Podnieś wydajność pracy swojego zespołu
Integruj skrzynki pocztowe Outlook i Gmail, organizuj pracę zespołu za pomocą narzędzia do przydzielania zadań i task plannera. Generuj raporty za pomocą intuicyjnego modułu bez konieczności angażowania developerów.
Prowadź skuteczne działania marketingowe
Korzystaj z przejrzystej bazy leadów oraz klientów i zarządzaj segmentacją grup docelowych! Z powodzeniem prowadź swoje kampanie marketingowe wraz z określeniem odbiorców, śledzeniem kosztów i zwrotu z inwestycji.

Oficjalny Partner Salesforce

Tytuł oficjalnego Partnera Salesforce to dowód na to, że możesz nam zaufać! Od ponad 12 lat specjalizujemy się w rozwijaniu nowych możliwości biznesowych naszych klientów, poprzez kompleksowe wdrażanie usług i narzędzi Salesforce. Długa lista zadowolonych klientów jest nie tylko potwierdzeniem naszych kompetencji, ale przede wszystkim skuteczności oferowanych rozwiązań!
Dowiedz się więcej o naszym partnerstwie z Salesforce.

Billennium w liczbach

 • 20+ lat na rynku
 • 1800+ pracowników na całym świecie
 • 120+ klientów
 • 11 biur na 3 kontynentach
 • 100+ specjalistów Salesforce

Kontakt

Salesforce Billenium Box

 • * Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
 • Podając swoje dane potwierdzasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności.

  Podanie adresu e-mail oznacza zgodę na kontakt oraz otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych od Billennium S.A.


  W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę, wysyłając e-mail na adres daneosobowe@billennium.com.

 • Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi