Billennium członkiem „Enterprise Cloud Alliance” Microsoft

Billennium zacieśnia swoją współpracę partnerską z Microsoft, wspólnie dbając o dostarczanie najlepszych w branży rozwiązań „w chmurze”.

Dzięki dołączeniu do „Enterprise Cloud Alliance” Klienci Billennium mogą mieć pewność jeszcze większego bezpieczeństwa danych oraz dostępu do najnowszych technologii i produktów.

Dla Billennium oznacza to podwyższenie standardu usług, a poprzez dostęp do zasobów Microsoft, jeszcze lepszą obsługę Klientów. Dostęp do nowych narzędzi pozwala na łatwe przenoszenie do chmury lokalnych baz danych, co z kolei umożliwia Klientom bezpieczne korzystanie z globalnych centrów danych Microsoft.

„Enterprise Cloud Alliance” powstało w listopadzie 2007 roku, zrzeszając na początku 20 członków założycieli. Zrzeszenie powstało w celu promowania i wspierania partnerów świadczących usługi rozwiązań w chmurze poprzez zapewnienie specjalistycznej wiedzy oraz zasobów. Dziś ECA zrzesza ponad 150 różnych partnerów, tworząc społeczność pobudzającą innowacyjność.

„Cieszymy się, że dołączyliśmy do grona zaufanych partnerów Microsoft w zakresie technologii skupionych wokół Chmury i narzędzi dostępnych na platformie Windows Azure. Jestem przekonany, że ta współpraca przyczyni się do umocnienia naszej pozycji i przełoży na poszerzenie oferty, m.in. w zakresie produktów z rodziny Paperless oraz usług utrzymaniowych świadczonych przez nasze Centrum Managed Services w Lublinie” – mówi Grzegorz Rycaj, dyrektor działu R&D Billennium.

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium Kuala Lumpur
pokaż kontakt

Billennium Lublin
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium Pune
pokaż kontakt

Billennium New York
pokaż kontakt