Billennium dla Uniwersytetu INSEAD

Billennium LAB  współpracuje z Uniwersytetem INSEAD – jedną z największych prywatnych szkół zarządzania i biznesu na świecie, uznaną przez „Financial Time” za numer 1 wśród programów MBA.

W ramach współpracy z placówką, Billennium przejęło w utrzymanie i rozwinęło aplikację „Judgements Survey” służącą do wspierania procesów decyzyjnych. Aplikacja oparta została na platformie Azure z uwagi na wymóg szerokiej dostępności dla użytkowników z całego świata. Z aplikacji korzystają studenci MBA INSEAD oraz pracownicy największych instytucji finansowych i służb państwowych.

Dzięki wprowadzonym optymalizacjom dwukrotnie obniżony został miesięczny koszt infrastruktury wymaganej do obsługi portalu.

Główny zleceniodawca oraz odbiorcy aplikacji potwierdzili pozytywy odbiór wprowadzonych zmian: „The reports were very good. The organizers were thrilled with the reports. So, overall is very good, excellent in fact!” – mówi Prof. Anil Gaba, profesor Zarządzania Ryzykiem i profesor Nauk Decyzji na INSEAD.

Zespół Billennium odpowiada także za opracowanie aplikacji „Wisdom of Crowds”, obudowującej autorski algorytm Profesora Anila Gaby. Aplikacja służy do wspierania procesu decyzyjnego, w oparciu o posiadane oszacowania eksperckie – algorytm pozwala na wyznaczenie prawdopodobieństwa wystąpienia konkretnej wartości.

Uniwersytet INSEAD w obu projektach docenił profesjonalizm Billennium, entuzjastyczne podejście, proaktywne szukanie rozwiązań, łatwą komunikację, elastyczność oraz innowacyjność technologiczną.

 

INSEAD (fr. Institut européen d’administration des affaires) to jedna z największych prywatnych szkół zarządzania i biznesu na świecie, założona w 1957 roku. Posiada trzy kampusy: we Francji (Fontainebleau, Île-de-France), w Singapurze oraz w ZEA (Abu Dhabi). W rankingach Financial Times i The Wall Street Journal INSEAD regularnie plasuje się wśród kilkunastu najlepszych szkół biznesu na świecie, a także jako jedna z najwyżej notowanych szkół europejskich w zakresie programów Global MBA. W 2015 roku INSEAD pierwszy raz w historii wygrał ranking Financial Times.

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium Kuala Lumpur
pokaż kontakt

Billennium Lublin
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium Pune
pokaż kontakt

Billennium New York
pokaż kontakt