Billennium na konferencji BUILD Microsoft

8 czerwca 2016 miało miejsce bezprecedensowe wydarzenie w historii polskiej branży IT – po raz pierwszy w Polsce odbyła się konferencja Microsoft BUILD! Billennium jako jedyny Partner Microsoft miało okazję wziąć w niej udział.

Podczas BUILD Tour Warsaw zaprezentowane zostały najważniejsze nowości skierowane do ISV oraz programistów, ogłoszone w tym roku podczas corocznej globalnej konferencji BUILD w San Francisco, USA.

W centrum EXPO XXI w Warszawie pojawili się sami najlepsi z najlepszych: sesje BUILD Tour Warsaw poprowadzili Technologiczni Ewangeliści oraz główni inżynierowie z samej centrali Microsoft.

W gronie prelegentów znaleźli się: Thiago Almeida, specjalista Microsoft odpowiedzialny za implementację nowych rozwiązań technologicznych, skupiających się wokół chmury obliczeniowej;  David Rousset, Senior Program Manager w zespole Microsoft DX Corp TED team; Steve Teixeira, General Manager w dziale aplikacji partnerskich w grupie Microsoft Windows and Devices oraz Andrew Wigley, Senior Developer Evangelist w Microsoft, którego głównym obszarem zainteresowań jest system Windows oraz Universal Mobile Platform w kontekście projektowania nowych aplikacji.

Wśród tematów poruszanych podczas pierwszej polskiej edycji BUILD znalazły się zaś m.in: nowości w systemie Windows 10 oraz Universal Windows Platform; wykorzystanie pojedynczej bazy kodu i Adaptive UX do tworzenia aplikacji na komputery osobiste, urządzenia mobilne, konsole Xbox, HoloLens, łącząc je z Internetem Rzeczy; obalanie popularnych mitów o aplikacjach webowych; wykorzystanie usług chmurowych Xamarin i Microsoft do tworzenia aplikacji cross-platformowych oraz wiele innych intersujących wątków.

Udział w tak wyjątkowym, historycznym wręcz wydarzeniu, był dla Billennium prawdziwą nobilitacją oraz możliwością spotkania się z topowymi programistami na świecie oraz poznania najbliższych planów Microsoft. Dziękujemy za wszystkie spotkania i inspirujące rozmowy podczas konferencji – do zobaczenia już niebawem na kolejnych wydarzeniach !

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium Kuala Lumpur
pokaż kontakt

Billennium Lublin
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium Pune
pokaż kontakt

Billennium New York
pokaż kontakt