Billennium LAB dla Vintom

Vintom jest polską spółką zajmującą się produkcją spersonalizowanych filmów video oraz automatyzacją procesów sprzedaży i działań marketingowych. Dzięki wykorzystaniu technologii personalizacji video, komunikacja z Klientem odbywa się w indywidualny i najbardziej angażujący sposób.

Billennium zostało zarekomendowane Klientowi jako Złoty Partner Microsoft doświadczony w projektach opartych o chmurę Microsoft Azure.

„Rozpoczynając pracę nad migracją rozwiązania firmy Vintom zależało nam bardzo na czasie dlatego też potrzebowaliśmy zaufanego i doświadczonego partnera, który efektywnie przystosuje system do pracy w chmurze Microsoft Azure. Po raz kolejny Billennium stanęło na wysokości zadania” – mówi Jan Kleczkowski, Partner Business Evangelism Lead, Microsoft.

Udział naszych ekspertów polegał na doradztwie oraz implementacji części rozwiązania: migracji części systemu z modelu IaaS do PaaS oraz instrumentacji środowiska w celu uzyskania większej efektywności.

„Firma Billennium jest prawdziwym ekspertem w dziedzinie rozwiązań chmurowych dlatego zdecydowaliśmy się skorzystać z jej doświadczenia” – mówi Grzegorz Kalisz, członek zarządu Vintom. „Nasze rozwiązanie jest innowacyjne dlatego szukaliśmy równie innowacyjnego partnera” – dodaje.

Ze strony Billennium za to wyzwanie odpowiadała specjalna komórka: Billennium LAB. Po stronie Billennium w projekt zaangażowani byli Tomasz Telepko, Senior LAB Developer oraz Kamil Wysocki, Cloud Solutions Architect.

„Dzięki wprowadzonym zmianom rozwiązanie w większym stopniu wykorzystuje możliwości chmury. Vintom może dostarczać wyprodukowane materiały znacznie szybciej, przy jednocześnie zwiększonej efektywności kosztowej” – mówi Tomasz Telepko z Billennium.

 

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium Kuala Lumpur
pokaż kontakt

Billennium Lublin
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium Pune
pokaż kontakt

Billennium New York
pokaż kontakt