Otwieramy się na Indie

25 września 2017 oficjalnie otworzyliśmy indyjski oddział Billennium w Pune.

Billennium India Private Limited to nowo otwarty oddział zatrudniający kilkunastu miejscowych specjalistów pracujących w środowisku TIBCO, SharePoint i Pega. Z biura w Pune pracownicy świadczą usługę „Global Support” skierowaną na cały świat. Na tym jednak nie koniec, już teraz planujemy powiększenie zespołu oraz zakresu usług oferowanych przez naszych ekspertów. Tym samym udowadniamy, że przekraczanie z pasją granic to nie tylko nasza misja, a już dosłowna rzeczywistość.

„Branża IT jest w tej chwili jedną z najbardziej rozwijających się branż, a rynek zapotrzebowania na usługi z tej dziedziny rośnie. Obecność Billennium na rynkach takich jak indyjski podyktowana jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom Klientów z całego świata.  Zdecydowaliśmy się na biuro w Pune ze względu na dostępność wykwalifikowanych specjalistów IT na tym rynku oraz położenie geograficzne, pozwalające na obsługę Klientów zgodnie ze strategią „follow the sun” – podkreśla Bartosz Łopiński, Prezes Billennium obecny na otwarciu biura w Pune.

Pune tym samym dołączyło do grona pięciu oddziałów w Polsce oraz przedstawicielstw handlowych w Seatle (USA) i Sztokholmie (Szwecja), licząc obecnie ponad 600 specjalistów tworzących innowacyjne rozwiązania IT dla naszych Klientów z całego świata.

Pune jest jednym z najważniejszych ośrodków informatycznych w Indiach oraz domem dla wielu czołowych międzynarodowych firm IT, takich jak IBM, Wipro, Satyam czy Infosys. Miasto nazywane Oxfordem Wschodu szczyci się największą ilością światowej klasy instytutów edukacyjnych na metr kwadratowy. Bliskość z Bombajem i dynamiczny rozwój technologii informatycznych rozpoczęty już w latach 90-tych sprawił, że miasto stało się kwitnącą metropolią indyjskiego biznesu.

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium Kuala Lumpur
pokaż kontakt

Billennium Lublin
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium Pune
pokaż kontakt

Billennium New York
pokaż kontakt