Billennium Partnerem Expert Summit 2015

Billennium już po kolejny zostało Partnerem konferencji Microsoft Expert Summit, która odbywa się w Lubelskim Parku Naukowo – Technologicznym. Konferencja zrzesza co roku pasjonatów nowych technologii, programistów, designerów, projektantów baz danych, projekt managerów, specjalistów od zabezpieczeń, administratorów sieci i przedstawicieli biznesu.

Udział w tym wydarzeniu to dla nas okazja do wielu ciekawych spotkań, wysłuchania interesujących wykładów, poznania fascynujących ludzi i nawiązania cennych kontaktów.

Park technologiczny pękał w szwach. Rano przywitała nas ogromna kolejka przy rejestracji. Nie ma się co dziwić, do Lublina przyjechała dosłownie cała Polska! Do naszego stoiska trafili ludzie z Krakowa, Wrocławia, Zielonej Góry, Warszawy i oczywiście samego Lublina.

My poznaliśmy np. Alka, studenta drugiego roku informatyki na KULu. Chce być koderem, jego kolega z roku – Tomek, marzy natomiast by zostać grafikiem. Przyszli na konferencję bo jak powiedzieli: „To ciekawsza alternatywa od wykładów na Uczelni”. Studentów było na konferencji rzeczywiście sporo, oprócz nich także bardzo dużo doświadczonych specjalistów, chcących zapoznać się branżowymi nowinkami. Wszyscy bardzo wysoko oceniali zarówno poziom wykładów, jak i organizację całej imprezy. Zapowiedzieli też powrót na konferencję w kolejnych latach.

Cały dzień minął uczestnikom na rozmowach, wykładach prowadzonych przez najwybitniejszych specjalistów w swoich dziedzinach, spotkaniach. Jeden z paneli poprowadził Grzegorz Rycaj – członek zarządu Billennium i Dyrektor Działu R&D, który opowiadał o „Najlepszych praktykach z życia zespołów sofwerowych”. Między wykładami uczestnicy konferencji odwiedzali stoiska branżowych firm. Na stoisku Billennium przez cały czas panował ogromny tłum. Nie tylko dlatego, że zwodziło ono wszystkich zapachem świeżo robionego przez nas popcornu, ale również dlatego, że wszyscy chcieli rozwiązać nasze trudne zagadki logiczne. I nie chodziło wcale o nagrody, które przewidzieliśmy za poprawne odpowiedzi, a o sam fakt prawidłowego rozwiązania. Wielu odwiedzających. zapoznawało się także z naszymi aktualnymi ofertami pracy. Mamy nadzieję, że już niedługo z częścią z nich będziemy mieć okazję się spotkać.

Expert Summit 2015 – All about Microsoft technologies przeszło do historii, a my już nie możemy doczekać się kolejnej edycji. Do zobaczenia za rok!

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium Kuala Lumpur
pokaż kontakt

Billennium Lublin
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium Pune
pokaż kontakt

Billennium New York
pokaż kontakt