Billennium Partnerem TEDxWarsaw!

1 marca 2016 roku w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN odbyła się kolejna edycja TEDx Warsaw. Billennium w myśl idei aktywnego dzielenia się wiedzą już po raz czwarty zostało partnerem technologicznym tego wydarzenia.

TEDx Warsaw 2016 to ponad 500 uczestników i 20 inspirujących mówców w jednym miejscu: w wyjątkowych przestrzeniach Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Tegoroczne spotkanie odbyło się pod hasłem „In a Heartbeat” i koncentrowało się na rzeczach, które mogą zmieniać się w mgnieniu oka, w czasie jednego uderzenia serca. Uczestnicy TEDx jak zwykle mogli spodziewać się nieoczekiwanego i odkryć potęgę spontaniczności i inspiracji.

Billennium jako partner technologiczny TEDxWarsaw 2016 objęło swym patronatem rejestrację na konferencję, zakładającą wykorzystanie minimalnej ilości papieru, użytego tylko do produkcji identyfikatorów. Zgodnie z ideą Paperless wszystkie pozostałe materiały konferencyjne takie jak: agenda, lista prelegentów, opis warsztatów, mapa obiektu dostępne były w specjalnie na tę okazję przygotowanej aplikacji mobilnej. Billennium patronowało i wspierało cały ten proces technologicznie.

Więcej na: http://tedxwarsaw.com/event/tedxwarsaw-2016

Wejściówki na TEDx Warsaw nie były dostępne na rynku i można ją było zdobyć tylko pozytywnie przechodząc wymagającą procedurę rejestracji.

8 500 $ (tak: osiem i pół tysiąca dolarów!) kosztowały bilety na oryginalnego TEDa, który  odbył się w lutym tego roku w Vancouver. Wyprzedały się na pniu. Tak cenne jest to doświadczenie!

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium Kuala Lumpur
pokaż kontakt

Billennium Lublin
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium Pune
pokaż kontakt

Billennium New York
pokaż kontakt