Billennium przejęło spółkę COMWISE

22 grudnia 2017 roku do grona spółek zależnych Billennium dołączyła firma COMWISE.

COMWISE to dostawca usług komunikacji wideo w chmurze oraz integrator systemów do komunikacji wizualnej i portali wideo do e-Learningu. Firma dostarcza innowacyjne rozwiązania komunikacji wideo i usługi dopasowane do procesów biznesowych oraz zintegrowane z aplikacjami Klientów. Wśród Klientów COMWISE są między innymi: Alior Bank, Centrum Onkologii w Warszawie, Netia, Raiffeisen Bank, Provident, Warta, Work Service czy Centralny Ośrodek Informatyki.

Zakup spółki COMWISE wiąże się z obraną przez Billennium strategią dywersyfikacji portfela i źródła Klientów, a także świadczonych usług.

„W obliczu cyfrowej transformacji pragniemy wykorzystać nowe technologie do tworzenia usług, które wniosą nową wartość i jakość dla naszych Klientów. Produkty oparte o wideo dają wiele możliwości do usprawnienia komunikacji zarówno wewnątrz firmy, jak i w procesie obsługi Klienta. Wierzymy, że nasza zdywersyfikowana oferta i eksperckie usługi w tym zakresie pozwolą naszym Klientom być innowatorami w swoich branżach.” – mówi Piotr Aftewicz, Członek zarządu Billennium do spraw produktów.

Wiedza, doświadczenie i posiadane przez COMWISE technologie pozwolą rozbudować ofertę Billennium o:

– usługi związane z opcją wideo wbudowanego w procesy Klientów;

– wideo-weryfikację tożsamości w procesie podpisywania dokumentu;

– wideo jako alternatywną formę podpisywania dokumentów;

– rozwiązania tzw. wirtualnych oddziałów oraz zdalnej obsługi konsumentów.

 

„Dzięki globalnej skali działania i kompetencjom w budowaniu oprogramowania Billennium oraz eksperckiej wiedzy COMWISE, będziemy w stanie tworzyć nowe usługi i produkty typu „customer engagement” i oferować je Klientom na całym świecie.” – dodaje Przemysław Wyszyński, Prezes Zarządu COMWISE.

Wierzymy, że już w najbliższym czasie Klienci zarówno Billennium, jak i COMWISE odczują realne korzyści z połączenia sił i zasobów obu spółek.

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium Kuala Lumpur
pokaż kontakt

Billennium Lublin
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium Pune
pokaż kontakt

Billennium New York
pokaż kontakt