Rozwijamy nasz oddział w Indiach

W lipcu indyjski zespół Billennium przeprowadził się do nowej przestrzeni biurowej. W uroczystym otwarciu biura udział wzięli: Konsul Generalny Rzeczypospolitej Polskiej w Mumbaju Pan Damian Irzyk, CEO Billennium Bartosz Łopiński, Dyrektor Centrum Usług Billennium w Lublinie Paweł Ćwieka, menadżerowie oddziału oraz cały zespół Billennium Pune.

„Indie w coraz większej mierze wpływają na kierunki rozwoju światowej gospodarki, dlatego cieszę się z faktu, że polskie firmy coraz śmielej podejmują wyzwanie i decydują się na rozwój swojej działalności właśnie na subkontynencie indyjskim. Przykład Billennium dobitnie ukazuje, że w dzisiejszych czasach polskie przedsiębiorstwa są gotowe konkurować z firmami z całego świata gdyż coraz częściej o sukcesie decydują dobre pomysły i wysokie umiejętności. Sytuacja Indii jest bardzo korzystna: rosnące wskaźniki gospodarcze w połączeniu z dywidendą demograficzną sprawiają, że jesteśmy świadkami dokonywania się prawdziwej zmiany cywilizacyjnej. Usługi IT są na liście najszybciej rosnących rynków tego regionu, dlatego śmiało można powiedzieć, że Billennium ze swoim blisko 50-osobowym zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów może być częścią tej ewolucji.” – powiedział obecny na otwarciu biura Damian Irzyk, Konsul Generalny Rzeczypospolitej Polskiej w Mumbaju.

Nowa przestrzeń Billennium w Pune mieści się w kompleksie biznesowym „Teerth Technospace” bezpośrednio przy autostradzie, czym ułatwia bezpośrednią komunikację w zatłoczonej metropolii. Na łącznej powierzchni 813 m2, która docelowo może pomieścić nawet 150 pracowników, znajduje się 14 sal konferencyjnych, otwarta wspólna przestrzeń oraz dwa tarasy. Pracownicy mają do dyspozycji wygodne kanapy, pufy, huśtawki, a do przemieszczania się po przestrzeniach hulajnogi. Wnętrze biura zdobi 5 zielonych ścian, które jonizują powietrze, regulują wilgotność, redukują hałas oraz poprawiają samopoczucie pracowników. Nie zabrakło także strefy specjalnie dedykowanej klientom, a całość zgodna jest ze standardami ISO27001.

„Jestem niezmiernie dumny z tak imponującego rozwoju naszego oddziału w Indiach. Kiedy otwieraliśmy tu nasze biuro niespełna rok temu było to dla nas ogromne wyzwanie. Dziś jesteśmy przekonani o słuszności podjętej decyzji i z radością obserwujemy rozwój zespołu, poszerzanie jego kompetencji i zdobywanie ciekawych projektów. Wejście na rynek azjatycki sprawiło, że dziś jesteśmy firmą globalną, która śmiało mierzy się ze światową konkurencją.” – mówi Bartosz Łopiński, CEO Billennium.

Z Indii Billennium świadczy usługi globalnego wsparcia dla swoich międzynarodowych Klientów zgodnie ze strategią „follow the sun” – obsługując 3 strefy czasowe.

Artykuł z otwarcia nowego biura Billennium prezentuje Kurier Lubelski.

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium Kuala Lumpur
pokaż kontakt

Billennium Lublin
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium Pune
pokaż kontakt

Billennium New York
pokaż kontakt