Zostań częścią

Billennium
Squad

Nazywamy się Billennium Squad, bo jesteśmy czymś znacznie więcej niż zespołem współpracowników. Jesteśmy pasjonatami stale szukającymi wyzwań. Nieustannie się rozwijamy i chcemy, aby rezultaty naszej pracy zawsze stanowiły wymierną korzyść dla klienta. Bądź jednym z nas – dołącz do Billennium Squad.

Be a part of something big

Dołącz do osób z pasją, które wierzą, że możemy zmienić świat dzięki rozwiązaniom i usługom IT przyjaznym ludziom i środowisku.

Choć technologia to clue naszych działań, nie zapominamy o tym, że chcemy pozytywnie wpływać na ludzi i środowisko. Stawiamy też na nasze wspólne wartości – zaufanie, innowacyjność, rozwój, energię i odpowiedzialność. To wszystko zmiksowane z naszymi indywidualnymi charakterami i doprawione szczyptą dobrej zabawy, zespala nas w prawdziwy zespół – Billennium Squad.

Szukasz czegoś więcej niż praca w IT? Bądź częścią

Billennium Squad

Oferty pracy

Poland (100% remote work possible)

Ops Engineer

Only in english

Poland (100% remote work possible)

Python Developer

Only in english

Billennium inspiration team. wspieramy społeczność IT

W Billennium mamy mnóstwo fantastycznych ekspertów IT, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą. BIT (Billennium Inspiration Team) to szczególna grupa, która aktywnie angażuje się na zewnętrznych wydarzeniach IT, reprezentuje Billennium i szerzy swoją ekspercką wiedzę z innymi. Memberzy BIT mają dodatkowe dni urlopowe, które poświęcają na te zadania, a do tego mają dedykowane szkolenia – zarówno z umiejętności twardych, jak i miękkich (np. sztuki wystąpień publicznych).

Billennium Power

Razem uprawiamy sport

Jeździsz rowerem? Grasz w siatkówkę? Biegasz? A może szykujesz się do triathlonu? W kupie raźniej, dlatego w Billennium tworzymy drużyny sportowe, które wspólnie trenują, startują w zawodach i się wspierają. A do tego zespoły otrzymują wsparcie finansowe z Billennium, aby móc jeszcze lepiej realizować swoje pasje.

20

Lat na rynku IT

15

Lokalizacji na świecie

1800+

Pracowników

Benefity

Dbamy o pracowników na wiele różnych sposobów. Zobacz jakie benefity otrzymują Billennialsi.

join our team!