Billennium świątecznie

W tym roku z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia odwiedziliśmy Dom Dziecka nr 9 w Warszawie.

Z tej okazji nasz zespół w imieniu całego Billennium postanowił przenieść świąteczną atmosferę i ogrom prezentów do Domu im. Lidii i Adama Ciołkoszów*.

Już na wejściu powitały nas promieniste uśmiechy dzieci i ich niesamowita aura. Wprawdzie nie było z nami Mikołaja, ale razem z mistrzynią origami przygotowywaliśmy wspólnie świąteczne ozdoby, dekorowaliśmy pierniki oraz wszyscy razem ubieraliśmy choinkę. Nie zabrakło wspaniałych prezentów oraz paczek dla ośrodka, w których znalazły się m.in. sprzęt AGD, naczynia kuchenne, ciepłe koce, kosmetyki, przybory plastyczne, bilety do kina oraz zdrowe słodkości dla maluchów. Zwieńczeniem naszego pobytu były wzajemne życzenia oraz wspólne śpiewy i gry. Wierzymy, że niesienie radości tym najbardziej potrzebującym w tym wyjątkowym czasie stanie się naszą tradycją, która z roku na rok będzie trwale rozwijana.

W duchu świąt Bożonarodzeniowych składamy wszystkim małym i dużym serdeczne życzenia radości, bliskości oraz podążania za odruchem serca, a w Nowym Roku wielu inspiracji i sukcesów.

Wszystkich chętnych relacją z wydarzenia odsyłam do naszej galerii.

* Dom Dziecka nr 9 to placówka będąca Domem dla 1146 wspaniałych wychowanków, którzy tutaj dorastali i usamodzielniali się. Początkowo Dom dawał schronienie ponad setce dzieci. W chwili obecnej wychowują się w nim dzieci i młodzież w wieku od 5 do 19 lat. Ośrodek Dziecka otacza opieką także małoletnich cudzoziemców, dostarczając wszystkim swoim wychowankom miłość, należytą troskę i ogromne wsparcie.

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium Kuala Lumpur
pokaż kontakt

Billennium Lublin
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium Pune
pokaż kontakt

Billennium New York
pokaż kontakt