Billennium na TEDx Warsaw!

Czym jest TEDx? Wielkim świętem pomysłów, które warto rozprzestrzeniać. To coroczna multidyscyplinarna konferencja, na której czołowi przedstawiciele technologii, rozrywki i designu zarażają swoimi ideami słuchaczy.

Dlaczego warto pojawić się na TEDx? By wspólnie celebrować kreatywność i szukać innej perspektywy. Wielu liderów nie zdaje sobie sprawy z tego, jak szybko może nadejść zagrożenie, a ich rynek zostać zjedzony przez przedsiębiorstwa stosujące inne perspektywy. Warto oderwać się na ten jeden dzień od swojego biurka i spojrzeć na świat innymi oczami.

TEDx Warsaw 2017 to ponad 700 uczestników i 20 mówców, którzy opowiedzieli nam jak odpowiedzieć na piętrzące się przed naszą cywilizacją wyzwania.

Na TEDx zaprosiliśmy naszych Klientów by wspólnie z nami czerpali inspiracje.

Wszystkim uczestnikom konferencji przedstawiliśmy Bilo – naszą aplikację do płacenia rachunków. Zaprosiliśmy ich na warsztaty: „Pokonaj chaos, czyli jak uprościć życie dzięki technologii”, na których wspólnie z Natalią z bloga Jestem Geekiem opowiadaliśmy o tym jak uprościć sobie życie.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, zrobili sobie zdjęcie w fotobudce i wzięli udział w warsztatach!

Jeśli również jesteście zainteresowani tym jak nowe technologie mogą pomóc uprościć sobie życie, zapraszamy na zapisy po eBooka, który przygotowaliśmy: http://bilo.co/tedx/ 

 

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium Kuala Lumpur
pokaż kontakt

Billennium Lublin
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium Pune
pokaż kontakt

Billennium New York
pokaż kontakt