Billennium wspiera kulturę

Billennium objęło patronatem technologicznym już trzeci stołeczny teatr – po Polonii i OCH, wspierać będzie mieszczący się w Pałacu Kultury i Nauki, Teatr STUDIO.

Współpraca obejmuje prowadzenie przez naszych specjalistów usługi Service Desku Teatru i wpisuje się w wizję wspierania ludzi w codziennym życiu i pracy innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi.

„Działania pro-bono, które Billennium prowadzi na rzecz Teatru Studio, a wcześniej m.in. dla Muzeum Powstania Warszawskiego, przynoszą nam satysfakcję z wcielania naszych produktów oraz umiejętności w życie. Cieszymy się, że tym razem możemy pomóc i przyczynić się do sprawnego funkcjonowania tak nobliwej i ważnej instytucji jaką jest Teatr STUDIO. Mam też nadzieję, że tego typu współpracą udowodniamy, że nowe technologie obecne są w każdym aspekcie naszego życia i nie należy się ich obawiać, a raczej coraz śmielej z nich korzystać.” – mówi Bartosz Łopiński, prezes Billennium.

„Cieszymy się, że Billenium zostało naszym  partnerem technologicznym  i że wspiera nas tak innowacyjna, a przy tym polska firma. Teatr to ostoja tradycji, ale także miejsce kulturotwórcze, kreatywne, nowatorskie. Nie powinno pozostawać w tyle za zmieniającą się rzeczywistością. Chcemy być częścią otaczającego nas świata, funkcjonować i komunikować się we współczesny sposób. Billennium pomoże nam dotrzymać kroku naszym nowoczesnym odbiorcom” – mówi Roman Osadnik z Teatru Studio.

Współpraca między Billennium a Teatrem obowiązuje od października 2015 roku.

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium Kuala Lumpur
pokaż kontakt

Billennium Lublin
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium Pune
pokaż kontakt

Billennium New York
pokaż kontakt