Wspieramy pasje naszych pracowników

Billennium wspiera pasje swoich pracowników czego przykładem jest niecodzienny crossover z udziałem legendarnego frontmana, rapera oraz kapeli rockowej w skład której, wchodzi nasz pracownik. Utwór zadebiutował w Lublinie tytułem „żółty, biały i niebieski świat” – dedykowany żużlowemu zespołowi Motor Lublin.

Przed laty o stalowych koniach przemykających w tumanach kurzu śpiewał heavy metalowy zespół Monstrum, którego Hymn Stali Rzeszów uważany jest za jeden z najlepszych żużlowych utworów ever. Dziś, lubelski projekt zespołu FEYM we współpracy z Krzysztofem Cugowskim (Budka Suflera) i Jozefem (Zarys Zdarzeń) ma szanse stać się symbolem lubelskiego żużla i ikoną tamtejszej drużyny.

FEYM zdecydował się wydać go w wersji profesjonalnej. Czego efekt możecie zobaczyć poniżej:

W teledysku udział wzięli także członkowie kabaretu Ani Mru Mru oraz grupa oficjalnego Stowarzyszenia Kibiców Lubelskiego Żużla Speedway Euphorii. Smaczku dodaje fakt, że basistą zespołu FEYM jest Łukasz Kozaczuk.

Łukasz jest liderem zespołu Supportowego TIBCO. W Billennium pracuje od niemal 5 lat. Swoją przygodę w branży IT zaczynał od Supportu. Na co dzień mieszka i pracuje w Lublinie.

Trzymamy kciuki za powodzenie projektu, życząc dalszych sukcesów i zachęcając do wsparcia projektu (TUTAJ).

 

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium Kuala Lumpur
pokaż kontakt

Billennium Lublin
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium Pune
pokaż kontakt

Billennium New York
pokaż kontakt