News2022.10.19 3 min. czytania

Billennium rozwija długoterminową współpracę z Vonage

Press office

Billennium i Vonage od blisko czterech lat wspólnie dostarczają chmurowe usługi komunikacyjne dla przedsiębiorstw i instytucji, które pomagają rozwijać biznes i stawić czoło wymaganiom cyfrowej transformacji. Autorskie technologie Vonage (API), Billennium wdrożyło także w swoim własnym produkcie – zdalnym punkcie obsługi klienta Inperly Box.

Współpraca między Billennium a Vonage rozpoczęła się jeszcze w 2018 r. W ramach kooperacji polska spółka wdrożyła m.in. Messages i Video Express API, dostarczone przez Vonage w jednym ze swoich rozwiązań – zdalnych punktach obsługi wyposażonych w platformę komunikacyjną Inperly. Ponadto, na bazie API partnera, Billennium opracowało wtyczkę dla platformy Salesforce, która pozwala na wysyłkę wiadomości SMS do klientów z bazy CRM. Trzecim elementem współpracy jest dostarczanie kompetencji technicznych oraz wdrażanie rozwiązań Vonage klientom amerykańskiej firmy.

Nasza współpraca z Billennium cały czas ewoluuje. Dzięki doskonałemu rozumieniu potrzeb biznesu w zakresie cyfrowej transformacji i ekspertyzie technicznej, rozwiązania, które wspólnie dostarczamy budują realne wartości dla naszych klientów i przyczyniają się do budowania przewagi konkurencyjnej.

Julia Medvid, Senior Regional Partner Sales Manager, CEE-CIS  w Vonage

W ramach partnerstwa łączymy nasze kompetencje techniczne oraz doświadczenie z tworzenia i implementacji szytych na miarę rozwiązań dla biznesu ze specjalistycznymi usługami chmurowymi Vonage. Poprzez zastosowanie technologii dostarczanej przez Vonage, nasze zdalne punkty obsługi wyposażone w platformę Inperly zyskały niezbędne funkcje, które pozwalają efektywnie i bezpiecznie zrealizować niemal wszystkie procesy związane z doradztwem, obsługą interesanta czy klienta oraz sprzedażą usług. Nasze rozwiązanie umożliwia weryfikację tożsamości klienta, podpisanie dokumentów, skanowanie załączników i przede wszystkim stały kontakt video z konsultantem z call center, przez co nawet osoby o niższych kompetencjach cyfrowych sprawnie i komfortowo mogą załatwić swoje sprawy. Obecnie dziewięć wykorzystywanych jest w Spearkasse’ach w Niemczech. Trwają też programy pilotażowe w naszym kraju, m.in. firmie ubezpieczeniowej i firmie telekomunikacyjnej, a także w jednym z towarzystw inwestycyjnych.

Albert Śliwka, Channel Executive w Billennium

Efektem współpracy z Vonage był m.in. wspólny udział w konferencji Infoshare 2022. Podczas wydarzenia odbywającego się w dniach 6-7 października w centrum Amber Expo w Gdańsku opowiadaliśmy szerzej o zrealizowanych projektach, a także o możliwościach zastosowania innowacyjnych rozwiązań Vonage w projektach realizowanych przez Billennium.

Autor

Biuro prasowe

Skontaktuj się z nami

Chcesz wiedzieć, jak możemy pomóc Tobie? Porozmawiajmy!

Kontakt