News2023.10.19 2 min. czytania

Billennium Wzmacnia Swoje Kierownictwo z Trzema Nowymi Członkami

Press office

Anna Telega-Gardyńska, Grzegorz Rycaj i Przemysław Wyszyński dołączyli do zespołu kierowniczego Billennium w roli liderów odpowiedzialnych odpowiednio za obszar: Zasobów Ludzkich, Operacyjnych i Rozwoju Biznesu. Nowo mianowane trio będzie opracowywać modele biznesowe oraz wyznaczać cele strategiczne na rok 2024. 

Anna Telega-Gardyńska (CHRO): Anna od wielu lat odgrywa kluczową rolę w Billennium, zarządzając zasobami ludzkimi i wspierając pracowników w ich zawodowej karierze. Ściśle współpracuje z zarządem firmy w tworzeniu kultury pracy sprzyjającej rozwojowi pracowników, jednocześnie zapewniając efektywne operacje biznesowe. Misją Anny jest przyciąganie, utrzymywanie i rozwijanie pracowników, wspieranie ich w okresach zmian i poprawa ich doświadczeń związanych z firmą. Jej zespół będzie nadal dostarczać zasoby i wiedzę działom, pracownikom i zarządowi Billennium. 

Grzegorz Rycaj (COO): Grzegorz związany jest z sektorem IT od 2006 roku. W 2013 roku pełnił funkcję członka zarządu odpowiedzialnego za obszar technologiczny w Billennium, gdzie z powodzeniem budował i utrzymywał relacje biznesowe z firmą Microsoft. Jako członek Zarządu w firmach Predica Group i GetinData, pomagał w tworzeniu skalowalnych organizacji usługowych, zarządzając obszarami operacyjnymi i GTM. Na nowym stanowisku w Billennium będzie dostarczać stabilne i przewidywalne usługi operacyjne oraz narzędzia profesjonalne wspierające dostarczanie projektów/usług i zarządzanie rentownością. Jednym z jego obietnic jest budowanie myślenia opartego na danych oraz zwiększenie efektywności, przy jednoczesnym utrzymaniu tempa wzrostu. To z kolei powinno prowadzić do poprawy efektywności operacji i ostatecznie do zwiększenia zysków firmy. 

Przemysław Wyszyński (CRO): Przemysław niedawno pracował jako Wiceprezes ds. Sprzedaży w firmie Telnyx, odpowiedzialny za Europę, Bliski Wschód i Afrykę. W latach 2020-2022 kierował operacjami biznesowymi Vonage w Europie Środkowej i Wschodniej oraz Wspólnocie Niepodległych Państw. Na nowym stanowisku Wiceprezesa Rozwoju Biznesu w Billennium Przemysław będzie odpowiedzialny za wzrost przychodów poprzez zjednoczenie naszych zespołów ds. wejścia na rynek, dostosowanie funkcji obsługujących klientów oraz skuteczne zaspakajanie potrzeb klientów korporacyjnych na całym świecie. Będzie również zarządzać współpracą między działami sprzedaży, marketingu i zespołami kompetencyjnymi w celu pozyskiwania potencjalnych klientów i zwiększania konwersji. Jego rolą będzie także identyfikacja i dążenie do nowych możliwości biznesowych oraz nawiązywanie partnerstw w celu poszerzenia obecności Billennium na rynku. Jego dodatkowym zadaniem będzie ustalenie procesu sprzedaży, wdrożenie odpowiednich narzędzi i ustalenie celów sprzedażowych w celu zwiększenia wzrostu przychodów i maksymalizacji zysków firmy. 

Warto przypomnieć, że Paweł Ćwieka jest członkiem Zarządu Billennium od 2018 roku. Tworzy i rozwija ekspertyzy w kluczowych obszarach dla naszych klientów oraz dostarcza najwyższej jakości talenty i rozwiązania na całym świecie. 

Celem nowego zespołu zarządzającego jest opracowanie strategii na nadchodzące lata, która pomoże osiągnąć lepsze wyniki i zwiększyć efektywność naszych działań biznesowych. Będą oni nadal skupiać się na budowaniu międzynarodowego zespołu i staniu się globalnym liderem w świadczeniu wyjątkowych usług doradztwa technologicznego i outsourcingu dla klientów na poziomie przedsiębiorstwa na całym świecie. 

Dziś tworzymy jutro. To my jesteśmy odpowiedzialni za rozwój Billennium. 

Autor

Biuro prasowe

Skontaktuj się z nami

Chcesz wiedzieć, jak możemy pomóc Tobie? Porozmawiajmy!

Kontakt