News2022.03.29 2 min. czytania

Billennium oficjalnym Partnerem Google!

Magdalena Popiołek Channel Executive Partnership

Michał Borkowski Competence Center Manager | Google Development Unit

Kolejne kluczowe partnerstwo technologiczne Billennium stało się faktem. Od lat świadczymy kompleksowe usługi Google, wspierając naszych Klientów na każdym etapie adopcji chmury co zaowocowało uzyskaniem statusu oficjalnego Partnera Google. Wyróżnienie to potwierdza najwyższe kompetencje zespołu Billennium Google Development Unit oraz pozwala na jeszcze bliższą współpracę z amerykańskim gigantem, aby wspólnie świadczyć najlepszej jakości usługi naszym klientom.

Uzyskanie statusu Partnera oznaczało konieczność spełnienia szeregu wymagań poświadczających dogłębną znajomość środowiska i narzędzi Google Cloud oraz potwierdzenia chęci ciągłego doskonalenia kompetencji chmurowych naszego zespołu. Jako oficjalny Partner Google jesteśmy uprawnieni m.in. do tworzenia dedykowanych rozwiązań i wdrożeń na platformie Google Cloud Platform oraz odsprzedaży licencji przestrzeni roboczej Google Workspace, a dostarczane usługi spełniają najwyższe wymogi dotyczące wydajności, skalowalności i bezpieczeństwa.

Google Cloud Partner badge

Billennium Google Development Unit to dynamicznie rozwijający się zespół ponad 20 certyfikowanych specjalistów z zakresu usług chmurowych Google. Naszym celem jest kompleksowe zaspokajanie potrzeb Klientów we wszystkich obszarach środowiska Google – od e-commerce i Google Workspace po Google Cloud Platform. Przy pracy nad projektami Klienci mogą liczyć również na wsparcie pozostałych centrów kompetencyjnych Billennium, wyspecjalizowanych m.in. w takich obszarach, jak rozwój oprogramowania, CRM, big data i sztuczna inteligencja czy automatyzacja.

Tytuł oficjalnego Partnera Google to kolejne potwierdzenie pozycji Billennium jako firmy agnostycznej, wykorzystującej możliwości wszystkich czołowych dostawców usług chmurowych w zależności od preferencji i potrzeb Klienta. Wieloletnie doświadczenie w pracy z rozwiązaniami cloud computingu pozwoliło nam wypracować efektywne podejście do procesu migracji, tworzenia aplikacji i zarządzania gotowym środowiskiem. W efekcie nasi Klienci zyskują optymalne rozwiązania dopasowane do specyfiki ich działalności oraz branż, w których funkcjonują.

Inwestycja Billennium w rozwój obszaru Google jest wynikiem rosnącej na rynku potrzeby na cyfrową transformację organizacji. Google, aby wesprzeć przedsiębiorstwa w tej zmianie potwierdził podwojenie swoich wydatków na wsparcie ekosystemu partnerskiego, którego zaangażowanie w te procesy jest kluczowe, aby móc sprostać rosnącym wymaganiom klientów. Inną inwestycją Google mającą na celu wesparcie polskich organizacji w cyfrowej transformacji i ich umożliwić im ekspansję na rynki zagraniczne było otwarcie w Warszawie w 2021 roku wartego około 2 mld dolarów pierwszego w Europie Środkowo-Wschodniej i dwudziestego piątego na świecie regionu Google Cloud, który powstał w Warszawie. Zapotrzebowanie na usługi chmurowe będzie rosło z roku na rok, cieszymy się, że możemy być częścią tych zmian i towarzyszyć naszym klientom w ich cyfrowej transformacji.

Post authors

Skontaktuj się z nami

Chcesz wiedzieć, jak możemy pomóc Tobie? Porozmawiajmy!

Kontakt