News2023.05.26 < 1 min. czytania

Inperly z wyróżnieniem w konkursie Orzeł Innowacji 2023

Tomasz Goźliński Head of Products

Billennium z dumą ogłasza, że nasz rewolucyjny produkt, Inperly, został uhonorowany wyróżnieniem na prestiżowej gali Orzeł Innowacji 2023″. Inperly, rozwiązanie potwierdzania tożsamości i elektronicznego podpisu dla Microsoft Teams, zostało wyróżnione w kategorii Przedsiębiorstwa. Ta nagroda potwierdza znaczącą rolę Inperly w transformacji procesów cyfrowych oraz zaangażowanie Billennium w dostarczanie innowacyjnych rozwiązań dla klientów.

Orzeł Innowacji to jedno z ważniejszych wydarzeń w branży, które nagradza najbardziej innowacyjne rozwiązania na rynku. Billennium jest niezmiernie dumne z tego wyróżnienia dla Inperly, które jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w tworzenie rewolucyjnych rozwiązań IT. Inperly umożliwia firmom skuteczne i bezpieczne potwierdzanie tożsamości oraz podpisywanie elektronicznych dokumentów w środowisku Microsoft Teams dzięki czemu przenosi przedsiębiorstwa w przyszłość zgodną z ideą paperless.

Nasz zespół Inperly jest niezwykle zaszczycony tym wyróżnieniem. Nagroda ta jest dowodem na naszą zdolność do tworzenia innowacyjnych i wiodących rozwiązań, które zmieniają sposób pracy przedsiębiorstw. Dzięki Inperly, nasi klienci mogą cieszyć się jeszcze bardziej efektywnym i bezpiecznym środowiskiem cyfrowym.

Tomasz Goźliński, Head of Products w Billennium

Inperly umożliwia łatwe i pewne potwierdzanie tożsamości użytkowników oraz podpisywanie elektronicznych dokumentów, co przyspiesza procesy biznesowe i zwiększa efektywność pracy. Rozwiązanie integruje się bezproblemowo z platformą Microsoft Teams, umożliwiając bezpieczne przepływy pracy i zwiększając wydajność komunikacji zespołowej.

Gdańsk 24.05.2023; Konferencja Infoshare; Gala nagrody Orzeł Innowacji; Tomasz Gozlinski Fot. Łukasz Glowala

Autor

Tomasz Goźliński

Head of Products

Skontaktuj się z nami

Chcesz wiedzieć, jak możemy pomóc Tobie? Porozmawiajmy!

Kontakt