News2021.03.24 2 min. czytania

Nowe biuro we Frankfurcie

Ciągle rośniemy! Na początku marca otworzyliśmy nowe biuro handlowe, w Niemczech – Billennium GmbH.

Przedstawicielstwo we Frankfurcie to dla nas nowy, atrakcyjny kierunek rozwoju. Region DACH (Niemcy, Szwajcaria, Austria) ma duży potencjał, a nasze dotychczasowe międzynarodowe doświadczenie i bogate kompetencje czynią z nas atrakcyjnego partnera dla firm i instytucji obecnych na tym rynku.  

Takie działania wynikają z kontynuacji strategii międzynarodowego rozwoju firmy.
Billennium ma już swoje oddziały zagraniczne w Malezji i Indiach,
w których zatrudnia ponad 200 wysokiej klasy specjalistów. 

Za rozwój oddziału we Frankfurcie nad Menem będzie odpowiadać m.in. Nina Nourafrouz, managerka z bogatym doświadczeniem w dostarczaniu i rozwijaniu rozwiązań IT na rynkach międzynarodowych. Wspierać ją będzie Emilia Dryżałowska, która pełni rolę Senior Operations Managera i jest odpowiedzialna za ekspansję firmy oraz wzrost sprzedaży usług i rozwiązań Billennium na rynkach międzynarodowych.  

Państwa regionu DACH to światowa czołówka wysoko rozwiniętych państw, a co za tym idzie dużych potrzeb w zakresie IT. Jest to zarówno wsparcie w bieżącej działalności, jak i przeprowadzenie przez proces cyfrowej transformacji czy wejścia do chmury obliczeniowej. Są to potrzeby, na które możemy, potrafimy i chcemy odpowiedzieć. Bezpośrednia obecność na tym rynku pozwoli nam być bliżej klientów i lepiej zrozumieć uwarunkowania biznesowe, potrzeby oraz procesy. Jestem pewien, że dzięki połączeniu silnych stron Billennium z doświadczeniem oraz kompetencjami Niny, odniesiemy sukces na kolejnym rynku powiedział Michał Halagiera, Chief Growth Officer w Billennium.  

Model follow-the-sun, w którym działamy dzięki rozproszonym zespołom specjalistów, pozwala nam na bardzo elastyczne podejście do projektów realizowanych w każdym miejscu na świecie. Dodatkowo, dzięki szerokiemu zakresowi usług świadczonych przez każde z naszych dwudziestu trzech Centrów Kompetencyjnych, potrafimy spełnić niemal wszystkie współczesne potrzeby biznesowe w obszarze IT.

Ciągły rozwój to jeden z celów strategicznych, a oddział w Niemczech jest kontynuacją  działań ekspansywnych na rynkach międzynarodowych. Bardzo cieszymy się na ten kolejny krok i z niecierpliwością czekamy na nowe projekty. Trzymamy kciuki za Ninę i Emilię – na pewno świetnie sprawdzą się w nowych rolach.  

Skontaktuj się z nami

Chcesz wiedzieć, jak możemy pomóc Tobie? Porozmawiajmy!

Kontakt