News2022.06.03 2 min. czytania

Udało się! Po raz drugi otrzymaliśmy certyfikat Great Place To Work, ale to nie wszystko… 

Paulina Lange Marketing Specialist

 
Audyt przeprowadziła zewnętrzna, renomowana firma Great Place To Work – światowy autorytet w dziedzinie badania kultury miejsca pracy. Audytor mailowo przesłał do ponad 1400 losowo wybranych Billennialsów specjalnie opracowane narzędzie badawcze – anonimowy kwestionariusz. Na podstawie udzielonych odpowiedzi został określony Trust Index© naszej firmy, który pozwolił przygotować końcowy raport. Nasz Trust Index© wyniósł 81%, a to oznacza, że jest bliski pierwszej dziesiątki, czyli najlepszych firm w kraju, a zdecydowanie odróżnia się od tzw. średniej rynkowej (tylko 53%). 

Co mówią nasi pracownicy? 

„Nie jest to typowe korpo. Nie ma wyścigu szczurów, nerwówki, mobbingu. To tutaj odnalazłem wewnętrzny spokój. W końcu nie mówię już, że idę do roboty. Pracuję z przyjemnościa, a nie z obowiązku. Podstawa to robić to co sie lubi. Tutaj mi się to udało.” 

„Mogę pracować tu czując, że jestem człowiekiem a nie tylko numerem w statystyce.” 

Ponowne uzyskanie tego certyfikatu to dla nas niezwykle cenne wyróżnienie. Posiadanie go jest jednoznaczne z kwalifikacją nas do grona kandydatów w konkursie na Najlepsze Miejsca Pracy Polska 2022, którego wyniki zostały ogłoszone 26 maja 2022 r.  

Billennium w tym roku uzyskało nie tylko status Great Place To Work, ale też 13 miejsce w kategorii duże firmy w rankingu Najlepszych Miejsc Pracy Polska 2022

Ogromnie cieszą nas pozytywne oceny. Mamy również świadomość, że są pewne obszary wymagające dalszej pracy. Dlatego nie osiadamy na laurach! Stale będziemy dążyć do tego, aby w trakcie rozwoju zachowywać to, co w naszej firmie najlepsze, a jednocześnie poprawiać to, co wymaga zmiany. 

Autor

Paulina Lange

Marketing Specialist

Skontaktuj się z nami

Chcesz wiedzieć, jak możemy pomóc Tobie? Porozmawiajmy!

Kontakt