News2020.09.18 2 min. czytania

Rośniemy w Kuala Lumpur! Zatrudnimy więcej specjalistów i zapewnimy im większe biuro

Jeszcze 6 lat temu w Billennium pracowało 250 ludzi, a o zagranicznych oddziałach dopiero zaczynaliśmy myśleć. Dzisiaj zatrudniamy już ponad 1200 specjalistów, dostarczamy usługi w ponad 50 technologiach, pracujemy na 3 kontynentach i każdego dnia realizujemy zaawansowane technologicznie projekty dla klientów w modelu Follow the Sun. Jesteśmy obecni w 9 biurach w Polsce, a także w Indiach (Pune), Malezji (Kuala Lumpur) i Stanach Zjednoczonych (Nowy Jork).

Rozwijamy się, bo reagujemy na oczekiwania klientów. Dzisiaj skuteczny outsourcing IT to globalny zasięg, najlepsi specjaliści z rosnących rynków i obsługa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Chcemy być skuteczni, dlatego nie zwalniamy tempa. Inwestujemy tam, gdzie widzimy duży potencjał wzmocnienia jakości i zakresu usług.

Rośniemy, dlatego zmieniamy biuro w Kuala Lumpur – na większe

Nasz oddział w Kuala Lumpur zostanie rozbudowany. Zatrudnimy tam więcej specjalistów o zróżnicowanych kompetencjach i zapewnimy im doskonałe warunki w nowej lokalizacji. Nowe biuro pomieści nawet 150 osób, którym jeszcze w tym roku udostępnimy indywidualne, ergonomiczne stanowiska pracy i możliwość skorzystania z przestrzennych salek do spotkań. The Pinnacle Sunway – tak nazywa się wieżowiec – charakteryzuje się kilkoma ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi. Specjalne zbiorniki na deszczówkę pozwalają na ekologiczną irygację pobliskich terenów, podwójne szkło w oknach zapewnia utrzymanie komfortowej temperatury w budynku, a inteligentny system zarządzania budynkiem gwarantuje m.in. odpowiedni poziom świeżego powietrza i dostosowuje poziom stężenia dwutlenku węgla. Wszystko po to, by zapewnić naszym specjalistom najbardziej komfortowe warunki do rozwoju i realizacji najbardziej zaawansowanych projektów – również we współpracy z Billennialsami pracującymi z innych lokalizacji. Jak przystało na biuro Billennium, nasze wnętrza będą pełne zieleni i pomarańczowych barw.

This image has an empty alt attribute; its file name is B_Kuala_1200x628px-2-1024x536.png
Dlaczego inwestujemy w Malezji?

To ważny etap w realizacji naszej strategii rozwoju opartej o Centra Kompetencyjne – wyspecjalizowane huby skupiające ekspertów doskonalących się w konkretnych obszarach technologicznych i wzajemnie napędzających się wiedzą i unikalnymi kompetencjami. Zorganizowaliśmy je tak, by granice państw czy zróżnicowanie stref czasowych nie ograniczały naszych możliwości. One je poszerzają!

Niezbędna osoba ze znajomością języka mandaryńskiego? W zespole malezyjskim mamy ich kilka. Spotkanie z klientem o 4:00 rano czasu polskiego? Jesteśmy przygotowani. Szybki transfer wiedzy? Crossujemy umiejętności między wszystkimi lokalizacjami. Potrzebne jest stworzenie zespołu w ciągu kilku dni, obsługującego technologie, o które trudno w Polsce? Jesteśmy obecni na rynkach, które nam to zapewniają.

W Kuala Lumpur przebywają członkowie naszych zespołów mieszanych pracujących nad szeregiem projektów wymagających nieprzerwanej pracy i przebywania w stałym kontakcie z klientami z całego świata. Przez całą dobę zbieramy dane, walidujemy systemy i zarządzamy jakością oprogramowania – a to tylko kilka przykładów naszych działań. Chcemy i będziemy realizowali jeszcze więcej takich projektów  – jeszcze skuteczniej.

Już teraz w Malezji zatrudniamy specjalistów z zakresu:

 • ITIL Development,
 • Information Development,
 • QA Manual,
 • Automation,
 • ServiceNow,
 • WebMethods,
 • Mulesoft,
 • Pega,
 • Validation,
 • SAP
 • i innych.
Otwarcie biura już wkrótce

Nowe biuro oddamy do użytku Billennialsom jeszcze w tym roku. To ważny krok dla Billennium i doskonała okazja do świętowania. Chcielibyśmy zorganizować dla naszych pracowników specjalną uroczystość – liczymy, że pozwoli na to sytuacja pandemiczna. Wkrótce poinformujemy o uruchomieniu większego oddziału. Sami nie możemy się doczekać!

Skontaktuj się z nami

Chcesz wiedzieć, jak możemy pomóc Tobie? Porozmawiajmy!

Kontakt