CFO Forum w Billennium

28 września w naszym warszawskim biurze odbyło się spotkanie „CFO–Forum”. Tym razem gościliśmy Polsko-Szwajcarską Izbę Gospodarczą, a głównym tematem wydarzenia był Jednolity Plik Kontrolny.

Program spotkania koncentrował się na tematyce JPK i jego wykorzystywaniu w toku kontroli i bieżących czynnościach sprawdzających przez organy podatkowe. Nie zabrakło najnowszych zmian jak i tych planowanych oraz części technicznej i praktycznej dotyczącej raportowania w strukturach: JPK_KR, JPK_FA, JPK_MAG i JPK_WB.

W śniadaniu uczestniczyli dyrektorzy finansowi polskich i międzynarodowych firm.

Cykl wystąpień rozpoczął Grzegorz Rycaj – Członek Zarządu i Dyrektor Billennium LAB, część merytoryczna poprowadzili Aleksandra Sewerynka i Tomasz Rolewicz – eksperci Ernst&Young, światowego lidera w zakresie audytu i doradztwa biznesowego.

Współorganizatorem wydarzenia była Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza licząca 180 członków i zrzeszająca większość firm szwajcarskich w Polsce. Jako organizacja gospodarcza sprzyja rozwojowi polsko-szwajcarskich kontaktów gospodarczych,  reprezentuje interesy swoich partnerów oraz wspomaga ich działalność biznesową.

Billennium jako certyfikowany Złoty Partner Microsoft odpowiada za wdrożenie i utrzymanie usługi do przyjmowania przez Ministerstwo Finansów plików w formacie Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK). Tym samym w myśl idei Paperless* nasza firma dąży do zmniejszenia użycia papieru w codziennym użytkowaniu oraz przede wszystkim większej wydajności procesów we wszystkich obszarach firmy.

Billennium od wielu lat aktywnie współpracuje ze szwajcarskimi przedsiębiorcami dzieląc się obopólna wiedzą, wymienną doświadczeń oraz realizując wspólne projekty. Jesteśmy oficjalnym członkiem Izby Szwajcarskiej oraz partnerem Polish–Swish Innovation Day.

Dziękujemy wszystkim za udział w Forum i gorąco zapraszamy na kolejne Śniadanie IT w Billennium!

 

*Zespół Billennium Paperless tworzą specjaliści w dziedzinie zarządzania procesami i dokumentami wykorzystujący technologię umożliwiające realizację projektów typu „paperless” dowolnej wielkości i złożoności. Jesteśmy wieloletnim partnerem Microsoft w Polsce i na Świecie. W ramach naszych produktów wykorzystujemy technologie własne oraz najlepszych dostawców globalnych i krajowych.

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium Kuala Lumpur
pokaż kontakt

Billennium Lublin
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium Pune
pokaż kontakt

Billennium New York
pokaż kontakt