O DevOps na Śniadaniu IT w Billennium

W 2018 roku kontynuujemy cykl spotkań eksperckich „Śniadanie IT” skierowanych do naszych Klientów. Jako pierwszy wzięliśmy na tapetę temat: „DevOps czyli jak efektywnie wdrażać produkty w życie.”

„It’s not about getting software into production. It’s about getting ideas into production” powiedział kiedyś Craig Miller z Microsoft. Postanowiliśmy więc zaprosić do dyskusji o tym jak wykorzystywać potencjał metody DevOps w projektach i usługach IT.

Śniadanie otworzył Grzegorz Rycaj, dyrektor Billennium LAB wprowadzając uczestników w świat DevOps oraz prezentując wspólnie z Julianem Lubańskim z Microsoft korzyści i tok procesowy omawianego zagadnienia.

Szerzej o strategii DevOps na przykładzie Billennium LAB opowiedział nasz Cloud Solution Manager Marek Kapeliński.

Tuż po przerwie rozpoczął się panel dyskusyjny zatytułowany „Praktycy dla praktyków”, w którym przedstawiciele globalnej korporacji, startupu oraz aplikacji mobilnej dzielili się doświadczeniami z transformacji DevOps. Całości przyświecała sesja pytań i odpowiedzi.

Partnerem wydarzenia był Microsoft.

Wszystkim obecnym serdecznie dziękujemy za przybycie i już teraz zapraszamy na kolejne Śniadanie IT, którego szczegóły ogłosimy niebawem.

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium Kuala Lumpur
pokaż kontakt

Billennium Lublin
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium Pune
pokaż kontakt

Billennium New York
pokaż kontakt