FAQ - BILLENNIUM

Zastanawiasz się nad dołączeniem do Billennium Squad? Zobacz nasze FAQ - tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez kandydatów do pracy w naszym zespole.

Jeśli nie odpowiedzieliśmy na Twoje pytanie - skontaktuj się z nami

Skontaktuj się

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

01

Czy praca w Billennium jest dla mnie?

Jeśli jesteś osobą zafascynowaną technologią, pełną pasji do pracy w IT, która podziela nasze wartości i stale chce się rozwijać – jest to praca dla Ciebie!

02

Co robicie w Billennium?

W Billennium skupiamy się na dwóch obszarach, które mają wspólny mianownik: dostarczanie klientom wartości poprzez technologię i pozytywne wpływanie na otoczenie dzięki pracy i rozwiązaniom, które wspólnie tworzymy. Stworzyliśmy Centra Kompetencyjne, które są naszą odpowiedzią na potrzeby nowoczesnego outsourcingu – to jest pierwsza część naszej działalności. Drugą są nasze autorskie rozwiązania IT, takie jak Paperless Office, Inperly czy Paperless Retail. Możesz o nich wszystkich przeczytać na naszej stronie.

03

W jakich technologiach pracujecie w Billennium?

W Billennium pracujemy we wszystkich najważniejszych technologiach – jest już ich grubo ponad 50, a wciąż dochodzą nowe!
Wśród nich:

-Języki programowania: C#, Java, Javascript, PHP, Python, R, Objective-C, T-SQL, PL-SQL
-Technologie: .NET, SharePoint, Azure, PEGA, TIBCO BW Suite, Salesforce, JBoss Data Virtualization, AWS, Robotic Process Automation (RPA), Service Now, WebMethods, Hadoop (HDFS. YARN), Solr/Spark
-Business Intelligence: Tableau, PowerBI, Spotfire, SSRS, SAP BO, SAP CLM
-Bazy Danych: MS SQL Server, Oracle DB
-Mobile: Android, iOS, Xamarin
-Metodyki i zarządzanie projektami: Agile, Scrum, ITIL, PMI, PRINCE2, P3O.

04

Czy są jakieś integracje?

No jasne! Integrujemy się przynajmniej 4 razy w roku – na zmianę w zespołach i całym Billennium Squadem.

05

Czy mogę pracować zdalnie?

Generalnie nie mamy nic przeciwko pracy zdalnej i w wielu projektach możesz być nawet w 100% zdalnie. Pamiętaj jednak, że zasady z nią związane z mogą się nieco różnić w zależności od klienta, dla którego będziesz pracować.

06

Czy mogę pracować w takich godzinach, jakie mi odpowiadają?

Wierzymy, że to Ty najlepiej wiesz, kiedy jesteś najbardziej produktywny/a. Dlatego też elastycznie podchodzimy do godzin – na większości stanowisk możesz zaczynać pracę między 7 a 10. W niektórych przypadkach będziesz mieć jednak godziny wyznaczone przez konkretne potrzeby klienta.

07

Czy mogę wybrać sobie formę umowy?

Tak. Pracujemy zarówno opierając się na umowie o pracę, jak również z osobami rozliczającymi się w ramach działalności gospodarczej (B2B).

08

Czy będę mógł zmienić projekt/klienta za jakiś czas?

Pewnie. Nuda to słaba sprawa, dlatego w Billennium dbamy o to, abyś stale mógł/mogła się rozwijać i zmieniać projekty, gdy jest taka potrzeba.

09

Jakie są etapy rekrutacji?

Chcemy, aby proces rekrutacji był dla Ciebie jak najbardziej sprawny i komfortowy. Może się on jednak trochę różnić w zależności od stanowiska, na które aplikujesz. Standardowo wygląda on następująco:
1. Wysyłasz CV
2. Spotkanie z rekruterem / rozmowa telefoniczna z rekruterem
3. Weryfikacja techniczna (dotyczy stanowisk technicznych)
4. Decyzja – witamy w Billennium Squad.

10

Jakie benefity są w Billennium?

W Billennium mamy ich sporo, a wciąż dochodzą nowe! Oczywiście mamy Multisporta i prywatną opiekę medyczną (również w wariancie rozszerzonym). Mamy budżety integracyjne, na tworzenie drużyn sportowych czy na szkolenia – wewnętrzne i zewnętrzne, również certyfikowane. Do tego mamy super biura, w których w zależności od lokalizacji są dodatkowe atrakcje – np. kino, siłownia, czy sauna, a nawet kącik dla dzieci z możliwością zostawienia dziecka z opiekunką.

11

Gdzie można poczytać o rozwiązaniach Billennium?

Sprawdź naszą stronę, gdzie je opisujemy. Możesz również odwiedzić strony konkretnych rozwiązań: Paperless RetailInperly oraz Paperless Office. 

12

Z tymi wartościami to tak na poważnie?

Na maksa! Pięć wartości, które wypracowaliśmy (Trust, Innovation, Growth, Energy i Responsibility), razem tworzące TIGERa, to serce wszystkich naszych działań. Nie zostały one wrzucone na dno szuflady, ale są częścią naszej codzienności.

13

Co fajnego robicie poza samą pracą?

Nie samą pracą człowiek żyje! Wiemy to w Billennium, dlatego sporo rzeczy robimy poza tym. Np.:
BIT – Billennium Inspiration Team to ludzie, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Przy okazji ćwiczą się w wystąpieniach publicznych i odbierają dodatkowe przywileje.
Billennium Power – dla wszystkich sportowych świrów. Razem trenujemy, startujemy w zawodach i się rozwijamy sportowo – w piłce nożnej, bieganiu, triathlonie, siatkówce i wielu innych.
Integracje – lubimy spędzać ze sobą czas, dlatego regularnie integrujemy się zespołami i całym Billennium Squadem.
Akcje charytatywne – przybierają bardzo różne formy. Od dawstwa krwi czy komórek macierzystych, przez wsparcie dla domów dziecka i inne instytucje potrzebujące naszej pomocy.
A poza tym organizujemy mnóstwo akcji, które nam przychodzą do głowy!

Napisz do nas

Formularz Kontaktowy

  • * Pola oznaczone gwiazdką są wymagane