FAQ - BILLENNIUM

Zastanawiasz się nad dołączeniem do Billennium Squad? Zobacz nasze FAQ - tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez kandydatów do pracy w naszym zespole.

Jeśli nie odpowiedzieliśmy na Twoje pytanie - skontaktuj się z nami

Skontaktuj się

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

01

Czy praca w Billennium jest dla mnie?

Jeśli jesteś osobą zafascynowaną technologią, pełną pasji do pracy w IT, która podziela nasze wartości i stale chce się rozwijać – jest to praca dla Ciebie!

02

Co robicie w Billennium?

W Billennium skupiamy się na dwóch obszarach, które mają wspólny mianownik: dostarczanie klientom wartości poprzez technologię i pozytywne wpływanie na otoczenie dzięki pracy i rozwiązaniom, które wspólnie tworzymy. Stworzyliśmy Centra Kompetencyjne, które są naszą odpowiedzią na potrzeby nowoczesnego outsourcingu – to jest pierwsza część naszej działalności. Drugą są nasze autorskie rozwiązania IT, takie jak Paperless Office, Inperly czy Paperless Retail. Możesz o nich wszystkich przeczytać na naszej stronie.

03

W jakich technologiach pracujecie w Billennium?

W Billennium pracujemy we wszystkich najważniejszych technologiach – jest już ich grubo ponad 50, a wciąż dochodzą nowe!
Wśród nich:

-Języki programowania: C#, Java, Javascript, PHP, Python, R, Objective-C, T-SQL, PL-SQL
-Technologie: .NET, SharePoint, Azure, PEGA, TIBCO BW Suite, Salesforce, JBoss Data Virtualization, AWS, Robotic Process Automation (RPA), Service Now, WebMethods, Hadoop (HDFS. YARN), Solr/Spark
-Business Intelligence: Tableau, PowerBI, Spotfire, SSRS, SAP BO, SAP CLM
-Bazy Danych: MS SQL Server, Oracle DB
-Mobile: Android, iOS, Xamarin
-Metodyki i zarządzanie projektami: Agile, Scrum, ITIL, PMI, PRINCE2, P3O.

04

Czy są jakieś integracje?

No jasne! Integrujemy się przynajmniej 4 razy w roku – na zmianę w zespołach i całym Billennium Squadem.

05

Czy mogę pracować zdalnie?

Generalnie nie mamy nic przeciwko pracy zdalnej i w wielu projektach możesz być nawet w 100% zdalnie. Pamiętaj jednak, że zasady z nią związane z mogą się nieco różnić w zależności od klienta, dla którego będziesz pracować.

06

Czy mogę pracować w takich godzinach, jakie mi odpowiadają?

Wierzymy, że to Ty najlepiej wiesz, kiedy jesteś najbardziej produktywny/a. Dlatego też elastycznie podchodzimy do godzin – na większości stanowisk możesz zaczynać pracę między 7 a 10. W niektórych przypadkach będziesz mieć jednak godziny wyznaczone przez konkretne potrzeby klienta.

07

Czy mogę wybrać sobie formę umowy?

Tak. Pracujemy zarówno opierając się na umowie o pracę, jak również z osobami rozliczającymi się w ramach działalności gospodarczej (B2B).

08

Czy będę mógł zmienić projekt/klienta za jakiś czas?

Pewnie. Nuda to słaba sprawa, dlatego w Billennium dbamy o to, abyś stale mógł/mogła się rozwijać i zmieniać projekty, gdy jest taka potrzeba.

09

Jakie są etapy rekrutacji?

Chcemy, aby proces rekrutacji był dla Ciebie jak najbardziej sprawny i komfortowy. Może się on jednak trochę różnić w zależności od stanowiska, na które aplikujesz. Standardowo wygląda on następująco:
1. Wysyłasz CV
2. Spotkanie z rekruterem / rozmowa telefoniczna z rekruterem
3. Weryfikacja techniczna (dotyczy stanowisk technicznych)
4. Decyzja – witamy w Billennium Squad.

10

Jakie benefity są w Billennium?

W Billennium mamy ich sporo, a wciąż dochodzą nowe! Oczywiście mamy Multisporta i prywatną opiekę medyczną (również w wariancie rozszerzonym). Mamy budżety integracyjne, na tworzenie drużyn sportowych czy na szkolenia – wewnętrzne i zewnętrzne, również certyfikowane. Do tego mamy super biura, w których w zależności od lokalizacji są dodatkowe atrakcje – np. kino, siłownia, czy sauna, a nawet kącik dla dzieci z możliwością zostawienia dziecka z opiekunką.

11

Gdzie można poczytać o rozwiązaniach Billennium?

Sprawdź naszą stronę, gdzie je opisujemy. Możesz również odwiedzić strony konkretnych rozwiązań: Paperless RetailInperly oraz Paperless Office. 

12

Z tymi wartościami to tak na poważnie?

Na maksa! Pięć wartości, które wypracowaliśmy (zaufanie, kreatywność, rozwój, energia i profesjonalizm) to serce wszystkich naszych działań. Nie zostały one wrzucone na dno szuflady, ale są częścią naszej codzienności.

13

Co fajnego robicie poza samą pracą?

Nie samą pracą człowiek żyje! Wiemy to w Billennium, dlatego sporo rzeczy robimy poza tym. Np.:
BIT – Billennium Inspiration Team to ludzie, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Przy okazji ćwiczą się w wystąpieniach publicznych i odbierają dodatkowe przywileje.
Billennium Power – dla wszystkich sportowych świrów. Razem trenujemy, startujemy w zawodach i się rozwijamy sportowo – w piłce nożnej, bieganiu, triathlonie, siatkówce i wielu innych.
Integracje – lubimy spędzać ze sobą czas, dlatego regularnie integrujemy się zespołami i całym Billennium Squadem.
Akcje charytatywne – przybierają bardzo różne formy. Od dawstwa krwi czy komórek macierzystych, przez wsparcie dla domów dziecka i inne instytucje potrzebujące naszej pomocy.
A poza tym organizujemy mnóstwo akcji, które nam przychodzą do głowy!

Napisz do nas

Formularz Kontaktowy