Centrum Kompetecyjne

Innovation Lab

Laboratorium Innowacji (Innovation Lab) to specjalistyczny hub Billennium, który zapewnia warunki do odkrywania, projektowania i rozwijania Twoich pomysłów. Działamy w branży IT od prawie 20 lat, przyspieszając rozwój firm naszych klientów. Po dopasowaniu produktu do rynku możemy skalować Twoją działalność w zakresie globalnym.

Przyspiesz jak start-up,
rośnij globalnie

Dlaczego My?

Na podstawie naszych doświadczeń wiemy, że odkrycie produktu ma ogromny wpływ na efekty pomysłu na biznes.

Jeśli więc skontaktujesz się z nami, w ciągu 3–5 dni odezwiemy się do Ciebie z ofertą warsztatów dopasowanych do Twoich potrzeb. Nie musisz spełniać żadnych dodatkowych wymagań, aby z nami współpracować.

Później, gdy poznamy Twoje problemy, poprowadzimy Cię przez cały proces rozwoju produktu.

Poproś o kontakt

Proces rozwoju

01.

Odkrycie produktu

Nie ma jednego właściwego procesu, jest to raczej kombinacja różnych narzędzi i metod. Sami odkryliśmy, że najważniejsze jest zrozumienie problemu, pomysł, zdefiniowanie działań i ich realizacja. Założenia tworzą bowiem iluzję rzeczywistości, która wymaga jak najszybszej weryfikacji. Przydatne okazały się dla nas następujące narzędzia:

  • Design Sprint
  • Event Storming
  • Business Model Canvas
  • Value Proposition Canvas
  • High-fidelity Prototypes
  • Badania rynkowe

02.

Weryfikacja pomysłu

Po odkryciu produktu najważniejsza jest weryfikacja wyników warsztatów. Nasi badacze rekrutują użytkowników i przeprowadzają testy. Badamy reakcje, wrażenia, jakie prototypy wzbudzają w użytkownikach i śledzimy wszystkie ważne informacje zwrotne. W końcu nasze założenia spotykają się z rzeczywistością i otrzymujemy pierwsze dane. Na ich podstawie dokonujemy podsumowania i tworzymy plan dalszego rozwoju. W razie potrzeby możemy przeprowadzić dodatkowe badania rynku.

03.

Realizacja

Skoro już wiemy co działa, czas na dopracowanie produktu i określenie priorytetów. Definiujemy strategię rozwoju i badamy, jak szybko możemy dostarczyć klientowi namacalny rezultat – wersję MVP. Zespół programistów podejmuje działania, dokonuje iteracji i uruchamia pierwszą wersję Twojego produktu.

04.

Skalowanie

W miarę jak produkt dopasowuje się do rynku, możemy go skalować. Jesteśmy ekspertami w dostarczaniu bezpiecznych i zoptymalizowanych rozwiązań używanych przez dziesiątki milionów ludzi. Usług, które wciąż bezproblemowo obsługują setki tysięcy klientów jednocześnie.

Podoba Ci się sposób, w jaki pracujemy?

4

Andrzej Patyra

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, zapraszamy do umówienia się na spotkanie z Andrzejem Patyrą. Możesz zadać nam wszelkie pytania dotyczące naszych umiejętności, praktyk, doświadczenia, technik i dostępności.

Napisz do nas

Andrzej Patyra - Formularz kontaktowy