Tworzymy innowacje w obszarze wideo

W ramach programu Unii Europejskiej wspierającego inwestycje przedsiębiorstw w badania i innowacje, Billennium otrzymało dotację w wysokości 1 967 781,25 PLN.

Unijny program ma za zadanie wsparcie gospodarki opartej na wiedzy. Dofinansowanie dotyczy projektu „Przeprowadzenie zaawansowanych prac badawczo – rozwojowych celem opracowania innowacyjnej technologii video-weryfikacji opartej na zaawansowanej analizie wizerunku i analizie biometrycznej na wysokim poziomie wiarygodności identyfikacji”.

Od strony biznesowej pozwoli to na realizację produktów z rodziny Paperless, takich jak Paperless Trust oraz nowego produktu: Virtual Branch (Wirtualny Oddział).

Paperless Trust to platforma usług zaufanych, której głównymi składnikami są zdalne potwierdzanie tożsamości poprzez wideokonferencję, generowanie i przechowywanie certyfikatów podpisowych oraz chmurowy podpis zdalny.

Virtual Branch jest narzędziem łączącym klienta z firmą, z pominięciem punktów obsługi indywidualnej. Docelowym odbiorcą produktu mogą być branże: finansowa, ubezpieczeniowa czy opieki medycznej oraz firmy, które chcą połączyć się wirtualnie z konsumentem. Produkt pozwala m.in. na prowadzenie wideokonferencji z konsultantem o wybranych kompetencjach, w tym również za pomocą aplikacji mobilnej oraz co-browsing (czyli dzielenie przeglądarki internetowej z opcją edycji).

Produkty wyróżnia możliwość podpisywania umów i innych dokumentów bezpośrednio w narzędziu, co jest możliwe dzięki funkcjonalności wideo weryfikacji, nadającej tymczasową tożsamość elektroniczną.

„W obliczu globalnej cyfrowej transformacji pragniemy wykorzystać nowe technologie do tworzenia usług, które wniosą nową wartość i jakość dla naszych Klientów. Produkty oparte o rozwiązania wideo dają wiele możliwości do usprawnienia komunikacji zarówno wewnątrz firmy, jak i w procesie obsługi Klienta. Są to także produkty, które przyczyniają się do mniejszego zużycia papieru, a nawet całkowitego jego eliminacji w zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju i kontroli oddziaływania na środowisko.” – podkreśla Piotr Aftewicz, Członek zarządu ds. produktów w Billennium.

W skład oferty produktowej Billennium wchodzą obecnie:

Paperless – platforma usprawniająca procesy biznesowe i obieg dokumentacji;
Bilo – aplikacja do opłacania rachunków;
– Produkty oparte o rozwiązania wideo.

 

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium Kuala Lumpur
pokaż kontakt

Billennium Lublin
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium Pune
pokaż kontakt

Billennium New York
pokaż kontakt