IV Seminarium Paperless

15 czerwca 2016 roku odbyło się już IV Seminarium Paperless: „Wszystko pod kontrolą. Emocje, technologia, biznes.” Tegoroczna edycja miała miejsce w Teatrze STUDIO, którego Billennium jest partnerem technologicznym i skupiała się na tym jak rozwijać biznes w oparciu o emocje klientów.

Tegoroczna edycja miała miejsce w Teatrze STUDIO, którego Billennium jest partnerem technologicznym i skupiała się na tym jak rozwijać biznes w oparciu o emocje klientów. Podczas Seminarium „Wszystko pod kontrolą. Emocje, technologia, biznes.” przedstawione zostały rozwiązania biznesowe i technologiczne, które umożliwiają rozwój firmy i jednocześnie wspierają zachowanie dbałości o odczucia samego użytkownika.

W tematykę emocji człowieka w biznesie uczestników wprowadziły Marta Bryła-Gozdyra – specjalistka Customer Experience z Everbe oraz Natalia Hatalska – autorka uznanego w branży wydawanego cyklicznie TrendBooka.

Optymalizacja procesów firmowych to nie tylko skracanie czasu czy redukcja kosztów operacyjnych, ale również dostarczanie pozytywnych doświadczeń klientom – ostatecznym recenzentom naszej oferty. Obszar zarządzania Customer Experience staje się tym ważniejszy, im większa jest standaryzacja ofert rynkowych. Sposób dostarczenia produktów czy usług jest wówczas jedynym – pozytywnym lub negatywnym – wyróżnikiem rynkowym firmy, kształtującym zarazem jej przyszłość.

Przykładem technologii, która umożliwia jego pełną realizację jest rozwiązanie Billennium Paperless, który pozwala zaoszczędzić czas, papier i buduje pozytywne emocje klientów. Obecnie nic poza przyzwyczajeniami nie stoi na drodze, by to rozwiązanie było powszechnie stosowane o czym opowiadał gość specjalny Seminarium – prof. n. dr hab. Dariusz Szostek.

O rozwiązaniu Paperless, dzięki którym firmy poprawiają doświadczenia swoich klientów oraz wprowadzają optymalizacje w ramach procesów biznesowych opowiedzieli Łukasz Wachowicz – Business Development Director i Piotr Aftewicz – Business Analyst Manager z Billennium. Następnie przez najlepsze praktyki organizacji projektów typu Paperless przeprowadził CIO Billennium – Grzegorz Rycaj, a o tym kiedy i dlaczego warto rozważyć Managed Services przekonywał Marek Drob – Service Delivery Director, Billennium. O chmurze MS Azure jako standardzie zabezpieczeń dla rozwiązań biznesowych opowiedział uczestnikom Tomasz Osipiak – Business Evangelist w Microsoft Polska.

Seminarium zostało zakończone występem Teatru Improwizowanego Klancyk! oraz tradycyjnym konkursem rzucania samolotów do celu, który tym razem uświetnił Tomek Chodyra – Mistrz Świata w kategorii akrobatycznej międzynarodowych zawodów Red Bull Paper Wings.

W Seminarium udział wzięło blisko 100 uczestników z różnych branż. Znaleźli się wśród nich przedstawiciele banków (Bank Pocztowy, BZ WBK, Citi Handlowy, Credit Agricole, Deutsche Bank, Euro Bank, Getin Bank, mBank, PKO BP, Raiffeisen Bank, Santander), firm ubezpieczeniowych (AXA, Compensa, Generali, TUiR Warta ), leasingowych (BNP Paribas Leasing, Europejski Fundusz Leasingowy) i telekomunikacyjnych (Orange, Play, JMDI).

Partnerami wydarzenia byli m.in. Microsoft oraz Wacom.

Uczestnicy Seminarium mocno podkreślali jego inspirujący i merytoryczny charakter.

„Najbardziej zainteresowały mnie informacje o zmianach w przepisach prawnych oraz informacje o otoczeniu biznesowym i zmianach technologicznych. Bardzo przydatna była także możliwość sprawdzenia na żywo urządzeń wykorzystywanych w procesie paperless.”

Marcin Małecki – Dyrektor Departamentu Wsparcia Sprzedaży, Europejski Fundusz Leasingowy S.A..

„Podczas Seminarium najbardziej zainteresował mnie wykład dotyczący budowania konkurencyjnej marki oraz przedstawiona koncepcja paperless i podpisu elektronicznego.”

Marek Mazurek – Specjalista ds. Projektowania i Wdrożeń Zabezpieczeń Technicznych, PKO Bank Polski S.A..

„Zainspirowało mnie wystąpienie Natalii Hatalskiej mówiące o technologii w służbie człowieka oraz wykład prof. Dariusza Szostka o prawnych aspektach możliwości zwiększenia elektronicznego obiegu informacji.”

Karolina Gorzewska – Dyrektor ds. Rozwoju i Optymalizacji w Orange Polska S.A..

 

Galeria zdjęć z Seminarium dostępna jest pod tym linkiem

 

 

Do zobaczenia już za rok na V Seminarium Paperless!

 

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium Kuala Lumpur
pokaż kontakt

Billennium Lublin
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium Pune
pokaż kontakt

Billennium New York
pokaż kontakt