Magia świąt z Billennium

W tym wyjątkowym okresie Świąt Bożego Narodzenia postanowiliśmy podarować uśmiech dzieciom i wesprzeć Ośrodek Opieki Nad Dzieckiem i Rodziną w Olsztynie.

7 grudnia wspólnie z animatorami odwiedziliśmy najmłodszych podopiecznych Ośrodka. Cel był jeden – dostarczyć dzieciom dużo radości, bliskości oraz szczęścia. Z pomocą towarzyszących nam artystów robiliśmy ozdoby świąteczne, którymi następnie dekorowaliśmy choinkę oraz cały dom. Nie zabrakło wspólnych zabaw, śpiewów oraz serdecznych uścisków.

Na tym jednak nie koniec. Jako Billennium zdecydowaliśmy się sfinansować powstanie mini placu zabaw na świeżym  powietrzu. Jest to inwestycja, której Ośrodek potrzebował i na którą nie mógł sobie pozwolić z powodu ograniczeń budżetu. Dlatego bardzo nam miło, że mogliśmy przyczynić się do spełnienia długo wyczekiwanego przez dzieci miejsca do zabawy. Wierzymy, że będzie to inwestycja na lata, która dostarczy masę radości.

Wielkie podziękowania składamy także naszym pracownikom, którzy w formie zbiórki ufundowali każdemu z wychowanków drobny upominek pod choinkę.

W tym świątecznym nastroju składamy wszystkim serdeczne życzenia niepowtarzalnej atmosfery pełnej zaufania, ciepła oraz energii. Niech radość i kreatywność czasu Świąt oraz poczucie prywatnego i zawodowego rozwoju towarzyszą Wam przez cały 2018 rok!

 

Relację z wydarzenia można znaleźć w naszej galerii.

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium Kuala Lumpur
pokaż kontakt

Billennium Lublin
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium Pune
pokaż kontakt

Billennium New York
pokaż kontakt