Managed Services w Billennium

O tematyce Managed Services w ramach kolejnej edycji Śniadania IT.

Managed Services to proaktywne podejście do zarządzania usługami w organizacji. Temat cieszący się ogromnym zainteresowaniem w biznesie, został bohaterem spotkania, które odbyło się 9 listopada w naszym warszawskim biurze.

Cykl prelekcji otworzył Paweł Olejniczak – Dyrektor Działu Handlowego Billennium, witając gości i wprowadzając ich w tematykę Managed Services. O konkretnych działaniach i wynikających z nich wartościach opowiedział Marek Drob – nasz Dyrektor Service Delivery, przedstawiając MS jako aktualny kierunek rozwoju nowoczesnych organizacji o wielkim znaczeniu dla biznesu. Marek wspomniał w swoim wystąpieniu m.in. o kontroli budżetu, ewolucji body leasingu czy zwiększeniu elastyczności zarządzania.

Mówiąc o Managed Services nie mogło zabraknąć zagadnień z obszaru outsourcingu i jego przyszłości. Na ten temat wypowiedział się ekspert Microsoftu, Maciej Sobianek prezentując outsourcing jako metodę osiągnięcia przewagi konkurencyjnej wobec innych przedsiębiorstw.

O praktycznym zastosowaniu i realnym wdrożeniu całości na przykładzie swojego doświadczenia opowiedział Krzysztof Borcz, Szef działu IT CRM Cyfrowego Polsat i Polkomtela.  W ramach panelu Q&A, każdy z uczestników mógł aktywnie włączyć się w dyskusję i uzyskać odpowiedz na nurtujące go pytania z zakresu Managed Services.

Cieszy nas duże zainteresowanie i liczne uczestnictwo w wydarzeniu. Wszystkim obecnym dziękujemy za  udział i już teraz zapraszamy do naszego grudniowego Śniadania IT poświęconego tematyce Data Managment.

Szybki kontakt

Billennium Warsaw
pokaż kontakt

Billennium Kuala Lumpur
pokaż kontakt

Billennium Lublin
pokaż kontakt

Billennium Łódź
pokaż kontakt

Billennium Olsztyn
pokaż kontakt

Billennium Bytom
pokaż kontakt

Billennium Pune
pokaż kontakt

Billennium New York
pokaż kontakt