Managed services – najwyższy poziom outsourcingu IT

Pozwól swojej firmie się rozwijać. Przenieś całe procesy IT do Billennium i ciesz się swoim biznesem. W modelu managed services przejmujemy pełną odpowiedzialność za cały proces informatyczny i zarządzanie nim tak, aby stale zwiększać efektywność działania i obniżać koszty operacyjne.

Zdj
DSC07534_Easy-Resize.com

Usługi na miarę twoich potrzeb

Managed services to najlepsze rozwiązanie dla firm, które chciałyby wyodrębnić funkcjonowanie wybranego obszaru IT np. usługi, serwisu czy aplikacji. Przejęcie odpowiedzialności za cały obszar w tym modelu oznacza dla Billennium aktywne uczestnictwo w jego rozwoju zgodnie ze strategią ustaloną z klientem. Managed services w Billennium to relacja partnerska i oparta na zaufaniu – kluczową rolę odgrywa tutaj konsulting w zakresie biznesowego wykorzystania usług IT.

Co zyskasz z Managed Services?

Pracujemy we wszystkich technologiach

Na pokładzie Billennium już teraz pracuje ponad 1800 osób, które posiadają kompetencje w bardzo wielu technologiach. A nasz zespół rekruterów jest przygotowany, aby znaleźć specjalistów nawet w najbardziej niszowych specjalizacjach.

Działamy w większości technologii, a nasz zespół już teraz jest gotowy, aby przejąć procesy informatyczne w Twojej firmie, abyś Ty mógł zająć się tym, co naprawdę ważne.

Nasze umiejętności


Języki programowania

C# Java JavaScript PHP Python Kotlin R Objective-C T-SQL PL SQL

Technologie

.NET SharePoint Azure Pega TIBCO BW Suite Salesforce MuleSoft JBoss Data Virtualization AWS Robotic Process Automation (RPA) Service Now WebMethods Hadoop (HDFS, YARN) Solr/Spark

BI - Business intelligence

Tableau PowerBI Spotfire SSRS SAP BO SAP CLM

Bazy Danych

MS SQL Server Oracle DB

Mobile

Android iOS Xamarin

Metodyki i zarządzanie projektami

Agile Scrum ITIL PMI PRINCE2 P3O

Skontaktuj się z nami

Formularz Kontaktowy

  • * Pola oznaczone gwiazdką są wymagane